Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda zrzyna z Aguilery

Jestem jedyna, niepowtarzalna i wyjątkowa! - tak mówi o sobie Doda (23 l.). Ale czy faktycznie jest tak oryginalna, jak twierdzi? Nie! Wyzywająca Doda okazuje się jedynie kopią Christiny Aguilery (27 l.) - dowodzi "Super Express".

Dziennik porównał zdjęcia Dody i Aguilery i znalazł dowody - identyczne sukienki, spodnie, bluzeczki, fryzura, a nawet dodatki.

Reklama

Przykłady? Sukienka, w której Doda była w tym roku na swoich 23. urodzinach, jest identyczna z kreacją Aguilery z MTV Music Awards w 2004. Spodnie z odważnym wycięciem na pupie, którymi Dorota teraz szokuje na koncertach, Christina nosiła już pięć lat temu.

Nawet wjazd na harleyu na scenę podczas ubiegłorocznych TOPtrendów, jest zerżnięty z urodzinowego wejścia Aguilery na swoje 21. urodziny w 2001 roku! - oburza się "Super Express".

Jeśli chce czerpać z takich wzorców, może to robić. W show-biznesie wszystkie chwyty są dozwolone" - stwierdza stylista Tomasz Jacykow, który uważa, że w Polsce ciężko wymyślić coś, czego wcześniej nie byłoby za Oceanem.

"Ale nie wydaje mi się, żeby Aguilera była dobrym wzorem, bo wygląda jak tania ladacznica. O ile w Ameryce bycie wulgarnym jest dobrze przyjmowane, o tyle Słowianka w lateksie budzi kontrowersje" - dodaje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje