Reklama
Reklama

Doda zdradza kolejne szczegóły "Dziewczyn z Dubaju". Pokazała nawet fragment filmu!

Na swoim Instastories Dorota "Doda" Rabczewska (37 l.) pokazała urywek "Dziewczyn z Dubaju", a także urządziła Q&A, w którym wyjawiła więcej szczegółów dotyczących filmu. Fanów czeka wiele niespodzianek!

Premiera filmu Dody powoli się zbliża

Już od ponad roku Dorota Rabczewska pracuje nad swoim producenckim debiutem filmowym, czyli "Dziewczynami z Dubaju". Od dłuższego czasu swoją uwagę poświęca tylko temu projektowi.

Wraz z jego rozpoczęciem zawiesiła swoją karierę muzyczną i oddała się w pełni kinematografii. Wraz z Marią Sadowską, która zajęła się reżyserią filmu, są już na finiszu; na drodze do zamknięcia ekranizacji bestsellerowej powieści Piotra Krysiaka.

Na swoim Instastories wokalistka pokazała fragment "Dziewczyn z Dubaju", na którym widać oznaczenia jakie będzie posiadał film. 

Reklama

Nic dziwnego, że piosenkarka jest ucieszona faktem zbliżającego się ukończenia swojego projektu i może w końcu zobaczyć jego efekty. Przypomnijmy, że "Dziewczyny z Dubaju" miały mieć swoją premierę już w zeszłym roku, ale ze względu na epidemię plany realizacji filmowej opóźniły realizację produkcji.

Kolejne zapowiedzi promocji "Dziewczyn z Dubaju"

Obserwatorzy pytali Dodę o dokładną premierę filmu. Wokalistka odpowiedziała zdjęciem ze studia montażowego, na którym widać jedną ze scen klubowych "Dziewczyn z Dubaju" i podpisem, że praca jest już prawie ukończona. 

Padło również pytanie dotyczące materiałów promocyjnych nadchodzącej premiery. Fani wokalistki ze zniecierpliwieniem czekają na plakaty jej filmowego dzieła. Dorota Rabczewska zapowiedziała, że pojawią się one jeszcze przed wakacjami. 

Doda i Maria Sadowska nie pozostawiły dzieła bez specjalnej muzyki

To nie koniec niespodzianek, jakie szykuje Doda dla swoich fanów. O tym że Doda nagrała premierowy singiel do filmu, informowaliśmy was na początku miesiąca, teraz już wiemy, że prawdopodobnie będzie on duetem z Marią Sadowską. Rabczewska utrzymuje, że fani wokalistek będą mile zaskoczeni.

Czy wy też nie możecie się już doczekać premiery "Dziewczyn z Dubaju"? 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy