Reklama
Reklama

Doda stanowczo o „Dziewczynach z Dubaju”: „Prokuratura, syndyk i urząd skarbowy to nie jest promocja!”

Doda zaprezentowała swój najnowszy singiel "Don't Wanna Hide" w finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Podczas kulis programu zapytaliśmy ją o plotki dotyczące promocji filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jak jest naprawdę? Okazało się, że... gwiazda ma w planach zupełnie nowy film o bardzo intrygującej tematyce!

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" to temat numer jeden w mediach, nie tylko ze względu na tematykę scenariusza, ale również liczne kontrowersje wokół produkcji. 

Na jaw wychodzą kolejne skandale z udziałem producenta Emila Stępnia, z którym rozwodzi się Doda. Ostatnio do sieci wyciekły prywatne wiadomości, w których grozi swoim współpracownikom

Okazuje się, że Emil nie tylko nie dopuścił Dody (jako producentki kreatywnej) do ukończenia finalnego montażu, ale zamknął drzwi do pracowni również przed reżyserką filmu, Marią Sadowską. 

Niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy głośne afery nie są jedynie pretekstem do promocji filmu... O zdanie postanowiliśmy zapytać samej wokalistki.

Reklama

Doda szczerze o "Dziewczynach z Dubaju"

Podczas kulis finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" zapytaliśmy Dodę, czy długość jej filmu została w końcu zaakceptowana. 

Największym skandalem okazała się informacja o tym, że pracownicy do tej pory nie otrzymali wynagrodzeń od Emila Stępnia. Czy to rzeczywiście prawda?

To jednak nie jest koniec świata, ponieważ optymistka Doda wyciągnęła sporo lekcji z tej sytuacji i traktuje swoje "wynagrodzenie" za pracę w zupełnie innych kategoriach.

Najlepszą nagrodą są dla niej również niesamowite doświadczenia, które przeżyła przez te dwa lata na planie i które bardzo ją rozwinęły.

Doda dementuje plotki o promocji filmu

Niedawno publikowaliśmy wywiad z Darią Ładochą, która stwierdziła, że w show-biznesie funkcjonuje zasada: "Nieważne jak, ważne, żeby mówili". Czy Doda się z tym zgadza?

Jest przekonana, że jeżeli powiedziałaby fanom, żeby nie szli do kina na ten film, to nie zrobiliby tego, ale nie ma takiej potrzeby. Nie zależy jej na robieniu nikomu "na złość".

Poza tym w takiej sytuacji film nie miałby szansy zarobić, a pieniądze nie trafiłyby do inwestorów, a Doda jest uczciwą osobą. 

Okazuje się, że gwiazda z przyjemnością stworzy kolejny film. Najchętniej... baśń o słowiańskich mitach!

Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też:

Katarzyna Grabowska urodziła! Wybrała śliczne imię dla córeczki

Gwiazda "Diuny" została najmłodszą ikoną stylu

Klaudia El Dursi przez całe życie nie nauczyła się pisać jednej z cyfr

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy