Reklama
Reklama

Doda rozwodzi się, bo została zdradzona? "Mężowi czasem zdarzało się znikać na godzinę"

Doda (37 l.) poinformowała kilka miesięcy temu, że rozwodzi się z mężem. Plotkuje się, że powodem rozstania pary jest... zdrada. "Mężowi gwiazdy czasem zdarzało się znikać 'na godzinę'. Dopiero po czasie wyszło, co wtedy robił. To cios dla rodziny" - mówi nam znajomy pary.

Doda: temat małżeństwa jest dla mnie zamknięty

Para rozwodzi się po trzech latach wspólnego życia. O kryzysie w ich związku mówiło się już od pewnego czasu, zainteresowani jednak dementowali plotki.

Nieoczekiwanie w czerwcu wokalistka wydała oświadczenie, w którym napisała, że faktycznie rozwodzi się z mężem. Potwierdziła, że do rozstania doszło już rok temu.

Doda rozwodzi się. Jakie są powody?

Co było powodem rozstania? Plotkuje się, że w życiu pary pojawiła się inna kobieta. Nasz informator twierdzi, że chodzi o osobę z bardzo bliskiego sąsiedztwa.

Reklama

Dodaje, że po tym, jak o całej sprawie dowiedziała się Doda, zakończył się nie tylko jej związek, ale i kobiety, z którą rzekomo została zdradzona.

Czy faktycznie tak było? Próbowaliśmy skontaktować się z mężem Dody i uzyskać komentarz do całej sprawy. Do chwili publikacji tekstu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zobacz też:

Milionowe dotacje dla Bąkiewicza

Cezary Pazura wspomina poród żony

Jest akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | rozwód
Reklama
Reklama
Reklama