Reklama

Reklama

Reklama

Doda promuje swoją nową płytę! Wyzywająco ubrała się na premierę

Doda (38 l.) nadała sobie drugie imię - Dorota Aqualiteja Rabczewska. Do jej nowej tożsamości nawiązuje czwarty solowy album, który miał premierę 21 października. Artystka udostępniła też dla swoich fanów piosenkę z czołówki programu "Doda. 12 kroków do miłości". Jak wam się podoba?

Doda po kolejnym rozstaniu i skandalu w tle filmu "Dziewczyny z Dubaju" stanęła na nogi i pod okiem psychologa znowu zaczęła umawiać się na randki. Jest także wyjątkowo płodna muzycznie. 

Wokalistka nawiązała współprace ze zdolnymi muzykami i songwriterami, czego efekty możemy zobaczyć na jej świeżutkim albumie. 

Co więcej, jej singiel "Melodia Ta" osiągnął już nawet status złotej płyty!

Doda opublikowała na Instagramie wzruszające wideo, na którym płacze ze szczęścia i dziękuje swoim fanom.

Premiera nowej płyty Dody "Aquaria"

Reklama

21 października miała miejsce oficjalna premiera najnowszej płyty Dody - "Aquaria". Tytuł koresponduje z jej znakiem zodiaku (Wodnikiem) oraz nową tożsamością artystki, która niedawno nadała sobie drugie imię - Dorota Aqualiteja Rabczewska

Aquaria to żeński odpowiednik Aquariusa. "Wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna, by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego" - wyjaśniła Doda na Instagramie. 

W czwartym solowym albumie gwiazdy, który traktuje jako symbol odrodzenia, Doda rozlicza się ze swoimi demonami i tanecznym krokiem zatrzaskuje za sobą drzwi przeszłości

Na płycie "Aquaria" usłyszymy takie radiowe hity, jak "Fake Love", "Don't Wanna Hide" czy "Melodia Ta"

Na krążku znalazła się również ballada "Pewnie Już Wiesz" oraz anglojęzyczne wersje piosenek, w tym "Wodospady" z czołówki programu randkowego Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości"

Specjalnie dla swoich słuchaczy udostępniła go w sieci. 

"To jest niewątpliwy hit!" - czytamy w komentarzach.

Wokalistka aktywnie promuje swoje najnowsze "dziecko" w mediach, udziela licznych wywiadów i osobiście odwiedza studia telewizyjne i rozgłośnie radiowe. 

Podczas jednej z wycieczek postawiła na ekscentryczny total look w zwierzęty print - czarno-białą zeberkę

Hot or not?

Zobacz też:

Doda rozpłakała się na nagraniu. "Nie mogę w to uwierzyć"

Doda dyskwalifikuje kandydata przez jego zęby: "Matka Teresa Ortodontka"

Doda i Majdan byli jedną z najbarwniejszych par w show-biznesie. Oto, dlaczego im nie wyszło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama