Reklama
Reklama

Doda o występie ze Steczkowską: "Zapraszam tylko tych, z którymi mam zajebistą przeszłość"

Pomimo wcześniejszego konfliktu Doda i Justyna Steczkowska pojawią się wspólnie na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Informacja o tym duecie była sporym zaskoczeniem. Wokalistki, które pozostawały przez lata skłócone, pogodzą się w Operze Leśnej, śpiewając wspólnie jeden z przebojów grupy Virgin. Jak do tego doszło? W jednym z wywiadów opowiedziała o tym Doda.

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje

Konflikt Dody i Justyny Steczkowskiej zapoczątkowany został w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie pierwsza z nich zasiadała w jury, a druga była prowadzącą. Do pojednania doszło w 2019 roku, kiedy Doda organizowała koncert "Gwiazdy przeciw nienawiści". Panie nie wystąpiły jednak w duecie, jak będzie to miało miejsce podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal.

Nowy początek

Doda podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 będzie celebrować dwudziestolecie kariery. Wykona swoje największe hity i planuje wiele niespodzianek dla fanów. Jednymi z nich są występy w duetach.

„Znak pokoju” idealnym wyborem

Reklama

Gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć na konferencji prasowej w Warszawie, poprzedzającej całą imprezę Polsat SuperHit Festiwal. Po wcześniejszych niesnaskach nie ma ani śladu.

Teledysk do utworu odtworzono prawie pięć milionów razy na YouTubie. Sympatycy gwiazd nie mają wątpliwości, że to doskonały i symboliczny wybór.

Posłuchaj utworu 'Znak Pokoju' w serwisie Tekściory.pl

Nie tylko Justyna Steczkowska

Doda potwierdziła, że podczas jej koncertu na Polsat SuperHit Festiwal pojawią się inne gwiazdy: Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski i Michał Wiśniewski. Co zaprezentują artyści? Doda nie zdradza szczegółów, a fani liczą na wielkie widowisko i największe przeboje.

 Co jeszcze czeka widzów podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022? Zobacz szczegóły koncertów, listę artystów i rozmowy z muzycznymi gwiazdami oraz prowadzącymi!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat SuperHit Festiwal 2022 | Doda | Justyna Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama