Reklama
Reklama

Doda ma jaja... na choince! Pomyliła święta?

Doda (38 l.) jest pomysłowa i nie boi się krytyki społeczeństwa. Dlatego postanowiła wykorzystać okazję, że jeszcze stoi u niej... choinka. Cóż, święta Wielkanocne już za pasem. Na jaki pomysł wpadła Dorota Rabczewska? Tak, dobrze myślicie - powiesiła na niej wielkanocne jaja!

Doda (posłuchaj!) nie tylko nie boi się głośno wyrażać to, co myśli, ale też nie ma zahamowań do łamania społecznych tematów tabu i zwyczajów. Ostatnio wypowiedziała się na temat zachowania Willa Smitha na Oscarach. Według niej aktor bardzo dobrze zrobił, a argumentowała to tym, że "rodzina, jej honor i godność, jest najważniejsza".  Mocne słowa 38-latki spodobały się większości jej fanów. To jednak nie koniec szokowania w stylu Dody.

Reklama

Doda wiesza jaja na choince! Pomyliła święta?

Doda postanowiła wykorzystać fakt, że jej choinka nadal(!) stoi w mieszkaniu. Jak w takiej sytuacji przygotować choinkę bożonarodzeniową na Wielkanoc? Można przyozdobić ją ogromnymi jajami i kolorowymi "palmami". Doceniamy różowy, Pomponikowy kolor!

Okazuje się, że ubieranie takiej choinki zajęły "tylko" 2 godziny. Efekt warty nakładu pracy?

Fani zachwyceni pomysłem Dody

Obserwatorzy Dody na Instagramie @dodaqueen zachwycali się pomysłowością wokalistki i poczuciem humoru. W komentarzach znalazło się wiele pochwał:
"Top Trendy na choinkę ~ Doda Wielkanoc 2022", "Można uznać, że PALMĘ na Niedzielę Palmową już masz", "Nie wiedzieć czemu ale pierwsze skojarzenie, jakie mam patrząc na tę choinkę to monstrualny zając", "Jaja jak berety z jaj na choince. Teraz tylko jedno proste pytanko: czy Wielkanocna choinka zostanie do Bożego Narodzenia?"

Jak wam się podoba taka choinka jajowo-palmowa?

Zobacz też:

Doda popiera reakcję Willa Smitha! "Rodzina, jej honor i godność, jest najważniejsza"

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy