Reklama
Reklama

Do trzech razy sztuka. Kossakowski wziął cichy ślub z koleżanką z pracy

Swego czasu Przemek Kossakowki był związany z Martyną Wojciechowską, ale związek doczekał się gorzkiego zakończenia. Teraz wygląda na to, że Kossakowski odnalazł znów miłość. Dziennikarz właśnie ślub w tajemnicy. Wiemy, kim jest jego wybranka.

Przemek Kossakowski znów się ożenił

Przemek Kossakowski był związany z Martyną Wojciechowską przez nieco ponad 3 lata i już zaledwie po trzech miesiącach małżeństwa doszło do rozstania. W 2022 roku para sfinalizowała rozwód z orzeczeniem o winie Kossakowskiego. Martyna Wojciechowska zamieściła wówczas na swoim profilu w mediach społecznościowych wpis, że po trzech miesiącach jej małżeństwo skończyło się z dnia na dzień. To może wskazywać na gorzki finał tej historii miłosnej.

Reklama

Martyna Wojciechowska była drugą żoną Przemka Kossakowskiego. Nigdy nie ujawniono tożsamości jego pierwszej wybranki, ale wiadomo, że to miłość jeszcze z czasów licealnych. Teraz media obiegła informacja o trzecim ślubie Kossakowskiego. Wiemy, kim jest nowa żona dziennikarza.

Do trzech razy sztuka. Kossakowski wziął cichy ślub z koleżanką z pracy

Przemek Kossakowski znów jest zakochany. Dziennikarz znalazł szczęście u boku terapeutki, z którą prowadzi fundację Arterytorium. Para poznała się podczas pracy nad programem “Down The Road", którego prowadzącym był Kossakowski. Wybranka prezentera nazywa się Patrycja Bartoszak. Co ciekawe, para pobrała się już rok temu, a media poinformowała teraz znajoma małżonków. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przyjaciółka Kossakowskich donosi, że najpierw była to czysto koleżeńska relacja, która z czasem przerodziła się w głębokie uczucie. 

CZYTAJ TEŻ: Iwona Pavlović przerywa milczenie na temat Beaty Tyszkiewicz. Wiadomo, co dzieje się z legendarną aktorką

Kossakowski nie wróci na ścianki

Z doniesień znajomej pary wynika, że Przemek Kossakowski i jego trzecia żona, Patrycja Bartoszak-Kossakowska cenią sobie bardzo swoją prywatność i stronią od wszelkiego zainteresowania. Według koleżanki pary, która w rozmowie z “Rewią" poinformowała media o ślubie Kossakowskiego, jednym z powodów, dla których Przemek zakochał się w Patrycji była jej skromność. Ponoć zrozumiał przy niej, że uwiera mu życie w blasku fleszy. Na próżno więc szukać nam państwa Kossakowskich na ściankach.

ZOBACZ TEŻ:

Kossakowski świeżo po ślubie obwieścił ważne wieści. Co za heca

Po rozstaniu z Wojciechowską tak potoczyły się jego losy. Kossakowski prosi o pomoc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama