Reklama
Reklama

Do sieci wyciekło ostatni zdjęcie Marzeny Kipiel-Sztuki. Wyglądała zupełnie jak Halinka Kiepska

W zeszłym tygodniu odszedł kultowy Siara, a dwa dni temu legendarna Halinka Kiepska. Marzena Kipiel-Sztuka zmarła po ciężkiej chorobie. Teraz do sieci wyciekło jej ostatnie zdjęcie. Aż trudno uwierzyć, że jest na nim tak schorowana. Aktorka ukrywała to przed światem.

Marzena Kipiel-Sztuka przegrała z chorobą

Marzena Kipiel-Sztuka zasłynęła rolą Haliny Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Wcielała się w postać żony Ferdynanda Kiepskiego nieprzerwanie od 1999 do 2022 roku. Jej bohaterka zyskała miano kultowej z powodu ciętych ripost i słabości do męża, pomimo jego lenistwa. Występowała również na scenie z własnym repertuarem "Życie nie jest kiepskie". Choć wielu nazywało ją najkomiczniejszą polską aktorką, to pod uśmiechem skrywała swoje problemy.

Reklama

Cierpiała na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, która powodowała problemy z oddychaniem. Prawie nikt jednak nie widział, że największą walkę zdrowotną stoczyła w ostatnich miesiącach. Sytuacja była tak poważna, że przebywała w hospicjum. Prawdę znało tylko kilka najbliższych jej osób, w tym przyjaciółka z planu "Świata według Kiepskich", Renata Pałys, serialowa Paździochowa. To właśnie ona poinformowała media o przegranej walce Kipiel-Sztuki z chorobą.

"To nie była nagła śmierć. Marzena od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Nie zmarła z powodu choroby płuc. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna" - poinformowała Pałys.

CZYTAJ TEŻ: Widzowie nie pozostawiają na Frizie suchej nitki. "Karol nie ma 5 lat i powinien to zrozumieć"

Ostatnie zdjęcie Marzeny Kipiel-Sztuki

Inną osobą, która zdradziła kulisy ostatnich dni aktorki, była jej siostra. Kobieta przekazała, że artystka odeszła w spokoju i bez bólu. Do końca była świadoma. Zmarła przy najbliższych. 

Prawie nikt nie wiedział, jak wyglądała, ponieważ od dawna nie pokazywała się publicznie. Teraz do sieci wyciekło jej ostatnie prywatne zdjęcie. Fotografię wykonano najprawdopodobniej w hospicjum, o czym świadczą szpitalne łóżko i odbijające się w oknach uchwyty na kroplówki. 

Marzena Kipiel-Sztuka jest na zdjęciu uśmiechnięta od ucha do ucha. Ma taką wagę i włosy jak w odcinkach "Świata według Kiepskich". Pozuje do kamery, jak gdyby nie działo się z nią nic złego. To najlepiej świadczy o tym, że do końca zachowała pogodę ducha.

ZOBACZ TEŻ: 

Siostra Kipiel-Sztuki wyjawiła, jak wyglądały ostatnie chwile życia gwiazdy "Świata według Kiepskich"

Wieści ws. pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki wprawiają w osłupienie. Aktorka miała specjalne życzenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Kipiel-Sztuka | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama