Reklama
Reklama

Dmoch przerwała milczenie po latach! Mówili, że żyje w nędzy

Elżbieta Dmoch, wokalistka grupy 2 plus 1 i ikona lat 70., obchodziła 29 września urodziny. Z tej okazji przekazała pozdrowienia za pośrednictwem grupy fanów, którzy mają kontakt z artystką.

Elżbieta Dmoch, wokalistka niezwykle popularnej przed laty grupy 2 plus 1, wycofała się z życia publicznego dwie dekady temu. Swój ostatni koncert zagrała w Łomży 15 czerwca 2002 roku z okazji 10. rocznicy śmierci Janusza Kruka.

Elżbieta Dmoch zniknęła z życia publicznego

Gwiazda unikała nie tylko występów scenicznych, ale też zaszyła się w domu matki w Tarczynie. Anonimowa "sąsiadka z Tarczyna" relacjonowała, że wokalistka żyje w opłakanych warunkach, bez prądu, ogrzewania i wody. Tabloidy donosiły o depresji, w którą Dmoch miała popaść po śmierci męża Janusza Kruka. Zresztą Kruk porzucił Elżbietę dużo wcześniej dla innej kobiety, co wokalistka bardzo przeżyła

Reklama

"Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego" - powiedziała kilka lat później dziennikarzom, którzy odnaleźli ją we wsi Gładków koło Tarczyna, dokąd przeprowadziła się po opuszczeniu stolicy.

Artystka długo milczał, jednak niedawno Elżbieta Dmoch zgodziła się spotkać z twórcami facebookowej grupy fanów zespołu 2 plus 1. Administratorzy profilu zamieścili najpierw krótki list od wokalistki, w którym pozdrawia swoich fanów."Wiadomość od Pani Elżbiety Dmoch! Nasza Idolka przekazuje wszystkim czytelnikom mojego fanklubu serdeczne pozdrowienia świąteczne! Z przyjemnością je publikuję..."

Później spotkali się z nią osobiście. Gwiazda cieszyła się, że ludzie o niej pamiętają i gorąco pozdrowiła swoich sympatyków.

Dmoch pozdrawia fanów

Elżbieta Dmoch 29 września obchodziła 71 urodziny. Jej wielbiciele nie zapomnieli o niej. Administrator strony "Fani zespołu 2 plus 1" spotkał się osobiście z gwiazdą, żeby przekazać jej życzenia od grupy. Dmoch poprosiła go, by przekazał wszystkim sympatykom jej talentu pozdrowienia.

 "Pani Elżbieta osobiście przekazuje za pośrednictwem fanklubu specjalne, urodzinowe pozdrowienia dla wszystkich swoich fanów!" — napisał administrator profilu.

Zobacz też:

Elżbieta Dmoch z 2 plus 1 spotkała się z fanami. "Wspaniale zobaczyć uśmiech na jej twarzy"

Szabłowska cieszy się z kontaktu Elżbiety Dmoch z fanami. Wspomina: "Była jakby otoczona niewidzialnym murem"

Joanna Racewicz zaprezentowała swoją nową książkę. Nie zgadniecie, kto był na premierze!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Dmoch | Dwa Plus Jeden
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy