Reklama
Reklama

Długo nie wiedziała, co jej jest. Po wielu badaniach przekazała ważną informację

Julia Kamińska wydaje się okazem zdrowia. W pewnym momencie jednak zaczęła odczuwać ból, który wzbudził u niej niepokój. Udała się więc do lekarza i zrobiła szereg badań. W końcu poznała diagnozę. Teraz, kiedy już wszystko jasne, przekazała fanom ważną informację.

Julia Kamińska szukała przyczyny bólu

Patrząc na Julię Kamińską, nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest okazem zdrowia. Aktorka zdrowo się odżywia, jest aktywna fizycznie, dzięki czemu jej sylwetka także wygląda zdrowo. Niestety, w ostatnim czasie gwiazda doświadczyła bólu fizycznego, który mocno ją zaniepokoił.

W rozmowie z JastrząbPost opowiedziała, co działo się w jej życiu i zaapelowała do fanów. Okazuje się, że ból przyszedł nagle i choć Julia Kamińska nie zdradziła, co dokładnie ją bolało, swoim wyznaniem chciała zainspirować fanów, by nie czekali, aż coś zacznie się dziać, tylko regularnie się badali.

Reklama

Kiedy tylko poczuła, że coś jest nie tak, natychmiast udała się do lekarza, a ten zlecił jej szereg badań. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nieźle jednak najadła się strachu.

"Zrobiłam szereg badań. Dowiedziałam się, co jest przyczyną bólu i okazało się, że w dosyć sposób łatwy można ten ból wyeliminować. Oczywiście spadł mi kamień z serca. Wszystko jest dobrze, ale w takich momentach, kiedy przynajmniej początkowo ta diagnoza nie jest oczywista i robimy kolejne badania, (...) to są takie chwile strachu, który nie towarzyszy nam na co dzień. Dlatego tym bardziej, jeżeli miałam okazję przeżyć to sama, wiem, jak ważne jest to, żeby regularnie się badać i mieć maksymalną ilość informacji na temat swojego ciała i ducha" - wyznała.

Kamińska apeluje o badanie się

W tym samym wywiadzie Julia Kamińska apeluje, by nie stracić czujności i nie unikać sprawdzania swojego stanu zdrowia nawet, gdy na pozór wszystko wydaje się w porządku. To bowiem może okazać się zgubne.

"Łatwo jest nie pamiętać o badaniach regularnych w momencie, kiedy nic nas nie boli, a niestety bywa, tak że kiedy boleć zaczyna, to już może być za późno i robi się nieprzyjemnie. Dlatego badajmy się regularnie" - wyznała serwisowi JastrząbPost.

Ona sama z pewnością dalej będzie kontynuować regularne badanie się. Zdradziła także, że aby na co dzień czuć się dobrze, stara się dużo ruszać, unika stresu, a także używek i stara się dobrze odżywiać swój organizm.

"Póki co to mi wystarcza" - podsumowała.

Zobacz też:

Julia Kamińska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Padła jednoznaczna deklaracja

Kamińska mówi o porażce. Wróciła wspomnieniami do rozstania ze starszym partnerem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy