Reklama
Reklama
Tylko u nas

Dawno niewidziany Andrzej Piaseczny otworzył się na temat ślubu. Jest zdecydowany [POMPONIK EXCLUSIVE]

Andrzej Piaseczny słynie z tego, że swoje życie prywatne stara się trzymać w tajemnicy. Nic więc dziwnego, że wyznanie dotyczące związku artysty wywołało prawdziwe poruszenie. Gwiazdor od kilku lat układa sobie u boku ukochanego mężczyzny. W rozmowie z Pomponikiem otworzył się na temat ślubu i związków partnerskich. Oto szczegóły.

Andrzej Piaseczny jest w szczęśliwym związku

Dawno niewidziany Andrzej Piaseczny pojawił się na środowej konferencji przed Polsat Hit Festiwal. Artysta będzie świętował na scenie sopockiej Opery Leśnej 30-lecie kariery. Z tej okazji zaśpiewa swoje największe przeboje, jak na przykład "Chodź, przytul, przebacz" (posłuchaj) czy "Śniadanie do łóżka" (posłuchaj). Jego udział w konferencji z pewnością uspokoi fanów, zwłaszcza, że całkiem niedawno na dłużej zniknął z sieci.

Reklama

Nie tylko dokonania artystyczne piosenkarza wzbudzają duże zainteresowanie mediów. Kolorowe czasopisma rozpisują się także na temat jego życia prywatnego. Gwiazdor trzy lata temu wyznał, że jest w szczęśliwym związku z ukochanym mężczyzną. Od tej pory zdarza mu się nieco uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić mediom co nieco odnośnie swojego związku. Nie ukrywa też, że myśli o ślubie.

"Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy" - mówił w 2022 w rozmowie z magazynem "Wprost".

Andrzej Piaseczny mówi o ślubie z ukochanym

Artysta przyznaje także, że ma nadzieję na to, że będzie mógł wziąć w Polsce ze swoim ukochanym. Liczy na to, że śluby osób tej samej płci będą prawnie dozwolone.

W rozmowie z Pomponikiem Andrzej Piaseczny podkreślił, że warto mówić o potrzebie związków partnerskich.

"Oczywiście jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo. (...) Myślę sobie, że nie ma tu co mieć pretensji" - przyznał.

Andrzejowi Piasecznemu najbardziej jednak zależy na ślubie. Na pytanie o to, czy zdecyduje się na związek, odpowiedział:

"Jest spore prawdopodobieństwo".

Zobacz także:

Gwiazdy na konferencji prasowej Polsat Hit Festiwal. Królują pastele

Plejada gwiazd z koszyczkami na Wielkanoc. Pochwaliły się wielkanocnymi koszyczkami [ZDJĘCIA]

Andrzej Piaseczny się rozkręca. Wyznał całą prawdę na temat długich poranków z partnerem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy