Reklama

Reklama

Reklama

Dawid Ozdoba, były Herbuś, robi karierę w "Na Wspólnej"?

Wygląda na to, że Dawid Ozdoba (39 l.), były chłopak Edyty Herbuś (35 l.), postanowił o sobie przypomnieć. Striptizer dostał właśnie rolę w serialu "Na Wspólnej".

Dawid Ozdoba zasłynął głównie dzięki temu, że kiedyś był w związku z Edytą Herbuś, obecną narzeczoną dyrektora Opery Narodowej.

Striptizer i początkująca wtedy w stolicy tancerka nieźle razem balowali. Świadczy o tym m.in. filmik, który wyciekł kiedyś do sieci. Widać na nim, że para lubiła się zabawić.

Później ich drogi się rozeszły, a Edyta wkroczyła na salony i zapomniała już o swoim byłym ukochanym. Mimo wszystko Dawid postanowił chyba jej przypomnieć o uczuciu, które ich łączyło. Striptizer wydał niedawno książkę, w której można odnaleźć rozdział poświęcony tancerce. Ozdoba wspomina w nim początki ich znajomości oraz wspólne, huczne imprezy.

Reklama

Wygląda na to, że striptizer nabrał apetytu na karierę. Nie dość, że wydał książkę, co - jak wiemy - robi każdy szanujący się celebryta, to jeszcze dostał rolę w popularnym serialu. Ozdoba w "Na Wspólnej" wciela się w samego siebie, czyli chippendalesa, który rozbiera się m.in. na wieczorach panieńskich. Co ciekawe, Herbuś również grała w tym samym tasiemcu.

Celebryta przyznał, że rola w tym serialu od zawsze była jego marzeniem.

Oglądaliście odcinek, w którym zadebiutował? Jak wasze wrażenia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ozdoba | Na Wspólnej | Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama