Reklama
Reklama

Dawid Ogrodnik pilnie apeluje o pomoc w poszukiwaniach przyjaciela. W tej sytuacji liczy się czas

Dawid Ogrodnik pilnie zaapelował do fanów. Od kilku dni aktor nie widział swojego ukochanego przyjaciela. Trwają poszukiwania. Aktor nie ukrywa, że sytuacja jest poważna i liczy się każda sekunda. Co bardzo ważne, piesek 37-latka wymaga podawania leków...

Dawid Ogrodnik apeluje do ludzi. To stało się przed nocą

Dawid Ogrodnik to aktor, który cieszy się dużą popularnością wśród internautów. Choć gwiazdor małego i dużego ekranu nieczęsto mówi o swoim życiu prywatnym (a i równie niechętnie udziela wywiadów), tym razem zdradził, że ma bliskiego czworonożnego przyjaciela. Ten niestety zniknął mu z oczu i trwają poszukiwania. Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest nagroda pieniężna.

"12.04.2024 ok. godz. 18.00 zaginął w Zielonowie pies. Nazywa się Parker, ma niebieską obrożę. Jest alergikiem pokarmowym, ma atopowe zapalenie skóry, wymaga podawania regularnie leków. Jest zaczipowany" - przekazał aktor na InstaStory.

Reklama

Dawid Ogrodnik nie daje za wygraną. Nagrał relację z poszukiwań

Aktor znany z filmu "Johnny" opublikował zdjęcie pupila i podkreślił, że znalazca może liczyć na nagrodę. Następnie udostępnił wideo, na którym idzie lasem - prowadząc poszukiwania pieska.

"Kochani, wciąż szukamy Parkiego" - powiedział na nagraniu, po czym wyjaśnił, w jakich mniejszych i większych miejscowościach można pomóc w szukaniu. Artysta wymienił m.in. takie okolice, jak Stawiguda, Zielonowo czy Mierki. 

Wpisy 37-latka cieszą się dużą popularnością, a sam profil zgromadził ponad 400 tysięcy obserwatorów. Mamy nadzieję, że przy takich zasięgach uda się szybko odnaleźć pupila.

Internauci pomocni. Troskę o zwierzęta pokazali m.in. w przypadku Rozenek-Majdan

W sytuacji może pomóc fakt, że internauci zazwyczaj bardzo ochoczo podchodzą do pomocy zwierzętom domowym gwiazd. Wielu pewnie pamięta aferę, która miała miejsce, gdy zaginął piesek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Choć prezenterka ma wielu pupili, brak jednego szybko został zauważony.

Plotki ciągnęły się za Małgorzatą tak długo, że w końcu musiała zabrać głos w przykrej sprawie.

"Im bardziej ten temat się pojawia, tym bardziej mam w sobie taką potrzebę, żeby właśnie o tym nie mówić. To był dla mnie bardzo trudny czas. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, jak psy są dla mnie ważne, jakim ważnym są członkiem mojej rodziny. Czasem jak się dużo dzieje, nie masz w sobie przestrzeni do tego, by przeżywać to publicznie. Po prostu. Jak przyjdzie taki moment, że nie będę miała innych rzeczy, to wtedy się tym podzielę. Na razie nie mam w sobie przestrzeni, żeby o tym mówić" - wyznała wtedy Plotkowi.

Czytaj też:

Gwiazdy na rozdaniu Orłów. Katarzyna Figura jak miś z Krupówek. Zbigniew Zamachowski z polskim wąsem

Przez osiem lat żyli na "kocią łapę". Aktorska para długo ukrywała związek. Finał smuci

Orły 2023. Ogrodnik z nową ukochaną! Nie odrywali od siebie rąk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ogrodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy