Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dariusz Wieteska: Jak żona zareagowała na jego sceny z piękną aktorką?

Była zaniepokojona tym, że mąż gra miłosne sceny z młodszą aktorką. Do czasu, gdy ją poznała.

Kiedy przyjął rolę sanitariusza Piotra w serialu "Na sygnale", jego żona nie była zachwycona. Urszuli Zawadzkiej nie podobało się to, że jej mąż Dariusz Wieteska (32 l.) gra ukochanego Moniki Mazur (27 l.).

Reklama

- Żona wie, że są w serialu trudniejsze sceny, np. pocałunek. Ona zdaje sobie sprawę, że robimy to technicznie, więc jest w stanie to zrozumieć - zapewniał skwapliwie artysta.

Jednak aktorka, która już nieraz miała okazję zaobserwować, jak odgrywanie na planie wspólnego wątku uczuciowego przeradzało się w prawdziwą miłość, czuła się zaniepokojona. Postanowiła jednak pozbyć się zazdrości, poznała bliżej Monikę i... zyskała w niej przyjaciółkę.

A preteksty do rozmów nasuwały się same... Już niedługo serialowa partnerka Darka ma wyjść za narzeczonego, reżysera Tomasza Chrapustę (27 l.). - Ula dzwoni do Moniki i dzieli się z nią przemyśleniami z własnego ślubu. Choć minęło od niego 11 lat, to jej rady są uniwersalne i cenne - mówi tygodnikowi "Na żywo" znajomy artystów.

Mazur jest jej wdzięczna za sugestie, bo nieco ją przytłoczyły przygotowania do ceremonii. - Nie sądziła, że zaplanowanie własnego ślubu wymaga aż tyle czasu - zdradza informatorka tygodnika.

Wyznaczony na lipiec wyjątkowy dzień Moniki i Tomasza zbliża się, a narzeczonych zajmuje praca i urządzanie domu, który niedawno kupili w podwarszawskiej Radości. Tym samym stali się sąsiadami mieszkających w Falenicy Dariusza i Urszuli.

- Nawet gdyby dzieliła ich większa odległość, nadal by się widywali. Polubili się i teraz jeszcze mają wspólny temat - twierdzi ich znajomy.

***


Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Wieteska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje