Reklama
Reklama

Dariusz Michalczewski dwa razy ożenił się z tą samą kobietą i prowadził "poczwórne życie". Dziś wszystkiego żałuje

Dariusz Michalczewski (54 l.) przez wiele lat prowadził niezwykle intensywny tryb życia. Oprócz tego, że był aktywnym zawodnikiem, który co chwilę zwyciężał tytuły kolejnych federacji bokserskich, a także świeżo upieczonym mężem, potrafił... spotykać się z kilkoma kobietami jednocześnie. Burzliwe życie miłosne kosztowało go jednak sporo nerwów. Dziś jak przyznaje - szczerze wszystkiego żałuje.

Dariusz Michalczewski miał zawsze wielką słabość do płci przeciwnej

Słynny bokser Dariusz "Tiger" Michalczewski nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia u kobiet. Polski pięściarz, przedsiębiorca i działacz społeczny, ze swoją pierwszą żoną żenił się.. dwukrotnie. Były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej, pierwszy raz stanął na ślubnym kobiercu w październiku 1987. Zakochana para jednak dość szybko zdecydowała się na rozwód. Cztery lata po zaręczynach małżeństwo należało już do przeszłości. Powodem ich rozstania była prawdopodobnie... niewierność sportowca. Popularny w latach dziewięćdziesiątych Tiger nigdy nie ukrywał swojej słabości do kobiet.

Reklama

"Oprócz żony miałem też Kingę i jeszcze dwie inne kobiety, w których byłem zakochany. Byłem też mistrzem świata w boksie i miałem związane z tym obowiązki. To był bardzo kosztowny czas w moim życiu" - wyznał po latach w rozmowie z magazynem Grazia.

Początek i koniec ich związku małżeńskiego przypieczętowały narodziny synów. Młodszy - Marek urodził się w 1987 roku, w 1991 na świat przyszedł jego brat Nicolas. Wychowanie dzieci sprawiło, że zwaśniona para i tak utrzymywała ze sobą kontakt. Uczucie między nimi po jakimś czasie rozgorzało jednak na nowo i... cztery lata później znów stanęli na ślubnym kobiercu!

Dariusz Michalczewski ponownie rozwiódł się z żoną

Drugie małżeństwo boksera z tą samą kobietą również nie przetrwało próby czasu. Stało się tak zapewne dlatego, że Tiger prowadził wówczas "poczwórne życie".

"Wszystkim kobietom mówiłem to samo, ze wszystkimi chodziłem do tej samej restauracji" - relacjonował.

Jak się miało okazać po latach, burzliwe życie uczuciowe kosztowało boksera nie tylko sporo nerwów, ale i także... pieniędzy. Jak w pewnym momencie podawały media, żona Michalczewskiego otrzymywała od niego alimenty w wysokości... 16 tysięcy euro miesięcznie!

Kolejne małżeństwo mistrza Europy amatorów w kategorii półciężkiej zakończyło się jeszcze szybciej - pięściarz z Patrycją Ossowską rozstał się zaledwie dwa miesiące po ślubie. Wszystko dlatego, że znów dały o sobie znać dawne słabości.

"Była to moja słabość, że zawsze skakałem z kwiatka na kwiatek, nigdy sam nie byłem. (...) Trzecie małżeństwo trwało dwa miesiące. Już przed rozwodem byłem z Basią. Tak było w każdym przypadku" - tłumaczył w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Kilka miesięcy po kolejnym rozwodzie, Tiger związał się z Barbarą Imos, z którą jest do dziś, pomimo tego, że kobieta kilkukrotnie oskarżała byłego boksera o stosowanie wobec niej przemocy.

Tiger żałuje licznych skoków w bok

Dziś jak przyznaje bokser, szczerze żałuje licznych zdrad i jest mu z tego powodu po prostu wstyd:

"Bycie nielojalnym było z mojej strony słabe.Wszystkim kobietom, z którymi się umawiałem w latach 95-96 mówiłem to samo, ze wszystkimi chodziłem do tej samej restauracji włoskiej w Hamburgu... Nigdy nie chciałbym tego powtórzyć. To był pstryk w nos dla mnie. Wtedy myślałem, że jestem super cool, a dziś się tego brzydzę" - tłumaczył w rozmowie z magazynem "Grazia".

Na szczęście wygląda na to, że obok obecnej partnerki znalazł upragniony spokój i nie ma zamiaru z niego rezygnować z żadną cenę:

"Chciałem mieć spokój w życiu, dom. Gdy zobaczyłem Basię, wydawało mi się, że widzę anioła. Musiałem o nią powalczyć. Basia jest kochana. Uwielbia, gdy jesteśmy razem, ale z drugiej strony obawiam się, że gdybym był non stop w domu, to by mnie kopnęła w tyłek" - tłumaczy z rozbrajającą szczerością były mistrz świata organizacji WBO, WBA i IBF.

Zobacz też:

Sąd umorzył postępowanie w sprawie Dariusza Michalczewskiego

Dariusz i Dorota Michalczewscy: dwa małżeństwa i dwa rozwody w atmosferze skandalu

Była żona Jakuba Rzeźniczaka wpadła w oko Cristiano Ronaldo? Edyta Zając opowiada o tym u Kuby Wojewódzkiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Michalczewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy