Reklama

Reklama

Reklama

Dariusz K. spędza kolejne święta w celi!

Dariusz K. (39 l.) Boże Narodzenie znów spędza za kratami. Czy było mu dane przełamać się opłatkiem choć z jednym z jego dzieci?

Muzyk Dariusz K., który półtora roku temu, będąc pod wpływem narkotyków, zabił samochodem kobietę na przejściu dla pieszych, kolejne święta spędza za kratami. Następna rozprawa w jego procesie została przeniesiona z 18 grudnia na przyszły rok.

39-letniego artystę znowu czeka bardzo trudny czas. Przede wszystkim raczej nie spotka się z ukochanym synem Allanem (11 l.), gdyż matka chłopca, gwiazda piosenki Edyta Górniak (43 l.), wyjechała na święta za granicę.

Regulamin jest bezwzględny

Nie wiadomo też, czy aresztanta odwiedzi jego drugie dziecko, córka Lea (4 l.), którą ma z Izabelą Adamczyk.

Reklama

W areszcie, w którym jest osadzony, nie ma pokoju do wizyt z dziećmi, muszą one przebywać w ogólnej sali widzeń. Jest tam kącik zabaw, ale o intymności nie ma mowy. A to dla dziewczynki może być stresujące.

Dariusz K. nie może też liczyć na dodatkowe widzenie z rodzicami lub na ekstra paczkę od dalszej rodziny, bo na to nie pozwala surowy regulamin.

Menu świąteczne też raczej nie połechta jego podniebienia, gdyż dwanaście postnych potraw nie pojawi się na wigilijnym stole w celi.

Niewykluczone za to, że Dariusz K., który swego czasu był bardzo wierzący (to przecież on namówił Edytę Górniak na ślub kościelny), weźmie udział w świątecznym nabożeństwie lub skorzysta z posługi kapłana i wyspowiada się.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz K.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy