Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Daria Marx zdradza, ile wydała na studia w Londynie: "Nie idźcie w chwilówki!"

Daria Marx (26 l.) była jedną z kandydatek, które stoczyły walkę o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2022. Niestety artystce nie udało się przejść preselekcji. Wokalistka nie kryje, że muzyka jest najważniejszą częścią jej życia, a sama posiada wyższe muzyczne wykształcenie. W rozmowie z Pomponikiem Daria zdradziła, ile kosztowała jej prestiżowa edukacja w Wielkiej Brytanii. Ta kwota może zaskoczyć!

Daria Marx zdradziła, ile wydała na swoje studia. Kwota zwala z nóg!

Daria Marx wystąpiła ze swoim utworem pod tytułem "Paranoia" (posłuchaj!) w eliminacjach do Eurowizji 2022. Wokalistka starcie w preselekcjach przegrała z Krystianem Ochmanem (), który wkrótce pojedzie do Turynu. Porażka w konkursie nie zniechęciła Darii w dalszym rozwoju kariery, bowiem artystka wiele w swoim życiu poświęciła dla muzyki. Daria ukończyła studia w Wielkiej Brytanii, gdzie uczyła się komponowania i pisania utworów pod okiem najlepszych specjalistów.

Reklama

Jak wiadomo, zagraniczne uczelnie nie należą do najtańszych. Okazuje się, że za spełnianie marzeń trzeba słono zapłacić. W rozmowie z Pomponikiem Daria wyznała, ile kosztowała jej zagraniczna edukacja.

Nie trudno policzyć, ile mogła wynosić pożyczka, na którą zdecydowała się Daria - jest to około 50 tys. złotych! Wokalistka jednak nie kryje, że wzięła kredyt studencki, by móc spełniać swoje marzenia o karierze wokalnej. Zapytana o to, czy nadal ma na swoim koncie bankowym dług wobec brytyjskiego banku wyznała:

Sądzicie, że opłacało się zainwestować tak wysoką kwotę w spełnianie marzeń?

Daria Marx - kim jest ?

Daria Marx Marcinkowska urodziła się 25 października 1995 roku w Mikołowie, więc ma 26 lat.

Jest kompozytorką i autorką tekstów. W wieku 19 lat rozpoczęła studia w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła London College of Music.

Uczestniczyła w 10. edycji  programu  "The Voice of Poland". W październiku 2021 roku wydała singiel "Paranoia", z którym wystąpiła podczas eliminacji do 66. Konkursu Piosenki Eurowizja i zajęła drugie miejsce.

Fragment naszej rozmowy z Darią można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Daria zdradza, ile może zarobić na hicie „Paranoia”!

Jagna Marczułajtis uderzyła w PiS. Żona Stocha szybko ją podsumowała

Wojna między Rosją a Ukrainą? Świat potępia działania Moskwy. "Bezprawie"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daria Marcinkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy