Reklama
Reklama

Danuta Holecka nie poprowadzi "Wiadomości". Ma ważny powód!

Od 21 kwietnia Danuta Holecka nie prowadziła serwisu informacyjnego „Wiadomości”. Jej nieobecność budzi duże zainteresowanie. Dziennikarze związani z programem, nieoficjalnie informują o tym, co dzieje się w redakcji.

Danuta Holecka jest prezenterką "Wiadomości" w TVP1. Od kwietnia nie prowadziła żadnego wydania serwisu. Jej nieobecność nie była początkowo komentowana, mimo że wzbudzała duże zainteresowanie.

Telewizja Polska w końcu odniosła się do plotek: "na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany". Nieoficjalnie mówiono o połowie czerwca.

Danuta Holecka nie wraca do "Wiadomości"

Obecnie główne wydania "Wiadomości" o 19:30 prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Holecka nadal nie pojawiła się w redakcji, mimo poprzednich informacji o jej powrocie w czerwcu. "Wirtualne Media" dotarły do dziennikarza, który zdradził, co się dzieje z prezenterką.

Reklama

Urlop Holeckiej nie jest spowodowany kwestiami politycznymi, a jedynie zdrowotnymi. Jeśli poczuje się lepiej i jej stan na to pozwoli, to wróci do pracy na wizji. Na chwilę obecną nie ma informacji, kiedy to nastąpi. 

Danuta Holecka: Jak została gwiazdą TVP? Długo znosiła upokorzenia...

30 lat Danuty Holeckiej w TVP

Od ponad 30 lat Holecka związana jest z Telewizją Polską. Prowadziła główne wydania programów informacyjnych, aż do 2010 roku. Wtedy, z niewiadomych przyczyn, została odsunięta od pełnionych obowiązków.

Wróciła jednak po 6 latach, gdy prezesem TVP był już Jacek Kurski. W maju 2019 roku dostała posadę szefowej "Wiadomości".

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy