Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Danuta Holecka nie poprowadzi "Wiadomości". Ma ważny powód!

Od 21 kwietnia Danuta Holecka nie prowadziła serwisu informacyjnego „Wiadomości”. Jej nieobecność budzi duże zainteresowanie. Dziennikarze związani z programem, nieoficjalnie informują o tym, co dzieje się w redakcji.

Danuta Holecka jest prezenterką "Wiadomości" w TVP1. Od kwietnia nie prowadziła żadnego wydania serwisu. Jej nieobecność nie była początkowo komentowana, mimo że wzbudzała duże zainteresowanie.

Telewizja Polska w końcu odniosła się do plotek: "na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany". Nieoficjalnie mówiono o połowie czerwca.

Danuta Holecka nie wraca do "Wiadomości"

Obecnie główne wydania "Wiadomości" o 19:30 prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Holecka nadal nie pojawiła się w redakcji, mimo poprzednich informacji o jej powrocie w czerwcu. "Wirtualne Media" dotarły do dziennikarza, który zdradził, co się dzieje z prezenterką.

Reklama

Urlop Holeckiej nie jest spowodowany kwestiami politycznymi, a jedynie zdrowotnymi. Jeśli poczuje się lepiej i jej stan na to pozwoli, to wróci do pracy na wizji. Na chwilę obecną nie ma informacji, kiedy to nastąpi. 

Danuta Holecka: Jak została gwiazdą TVP? Długo znosiła upokorzenia...

30 lat Danuty Holeckiej w TVP

Od ponad 30 lat Holecka związana jest z Telewizją Polską. Prowadziła główne wydania programów informacyjnych, aż do 2010 roku. Wtedy, z niewiadomych przyczyn, została odsunięta od pełnionych obowiązków.

Wróciła jednak po 6 latach, gdy prezesem TVP był już Jacek Kurski. W maju 2019 roku dostała posadę szefowej "Wiadomości".

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje