Reklama
Reklama

Daniel Olbrychski kilkanaście lat nie widział swojego najmłodszego syna. Nie tak wyobrażał sobie tę relację

Daniel Olbrychski, który znany jest nie tylko z wybitnych ról filmowych, ale także z burzliwego życia miłosnego, doczekał się córki i dwóch synów. Z najmłodszym z nich nie widział się jednak przez długie lata - wszystko dlatego, że jego matka postanowiła ułożyć sobie życie u boku amerykańskiego filmowca. Dziś sytuacja wygląda na szczęście zupełnie inaczej.

Daniel Olbrychski zapisał się w historii polskiego kina

Daniel Olbrychski zasłużył sobie na miano prawdziwej legendy rodzimej kinematografii. Artysta przez wiele lat był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w naszym kraju, a produkcje z jego udziałem wciąż nie tracą na wartości.

Niewiele brakowało, by swego czasu artysta zrobił karierę także w Hollywood. Niestety czasy, w których był u szczytu sławy, w znaczący sposób utrudniły mu występowanie w zagranicznych produkcjach.

Reklama

Daniel Olbrychski nie narzekał na brak powodzenia u kobiet


O Danielu Olbrychskim było głośno nie tylko za sprawą sukcesów zawodowych, ale także z powodu jego... burzliwego życia miłosnego. Przystojny artysta cieszył się niemałym powodzeniem u kobiet. Sprawiło to, że gwiazdor "Małżeństwa z rozsądku" i "Pana Wołodyjowskiego" doczekał się potomstwa z trzema różnymi wybrankami.

W marcu 1967 roku Olbrychski stanął na ślubnym kobiercu z Moniką Dzienisiewicz, z którą ma syna Rafała. Dwanaście lat później filmowy Kmicic zalegalizował swoją relację z córką innego amanta polskiego kina - Zuzanną Łapicką. Owocem ich miłości jest Wiktoria.

Artysta doczekał się także syna z Barbarą Sukową. Mimo tego para nie zdecydowała się na ślub. Niemiecka aktorka filmowa i telewizyjna związała się bowiem z amerykańskim filmowcem Robertem Longo. Za swoją nową miłością wyjechała za ocean i na stałe przeniosła się do USA.

Daniel Olbrychski nie miał kontaktu z Viktorem

W efekcie Daniel Olbrychski miał z najmłodszym synem bardzo utrudniony kontakt. Skończyło się na tym, że gwiazdor polskiego kina nie widział Viktora przez wiele lat. Artysta nie tak wyobrażał tę relację. Na szczęście wszystko zmieniło się, gdy chłopak skończył osiemnaście lat.

W 2008 roku razem pojawili się na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Od tamtej pory panowie starają się wspólnie nadrobić stracony czas: "Przyjeżdża do mnie za miesiąc. Chcę mi przedstawić narzeczoną. On jest pół Niemcem pół Polakiem, ale świetnie wie, kto jest jego ojcem" - tłumaczył Olbrychski w rozmowie z magazynem "Życia na gorąco".

Zobacz też:

Magdalena Małecka-Wippich odcięła się od Anny Seniuk. Wszystko z jednego powodu

Olbrychski wspomina głośną scysję z Angeliną Jolie. Wszystko przez niewinny komplement

Daniel Olbrychski i jego żona wyróżnieni. Tak będą świętować rocznicę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama