Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska ujawniła prawdę o relacji z Edzią! Przekazała smutne wieści

Dagmara Kaźmierska (46 l.) w końcu postanowiła przerwać milczenie i wyjawić, co tak naprawdę stało się z jej przyjaźnią z Edzią. "Królowa Życia" nie ukrywała, że dla niej ta znajomość urwała się bezpowrotnie. Smutne, co się okazało!

Dagmara Kaźmierska zdobyła gigantyczną popularność w hicie TTV "Królowe Życia". Format właściwie powstał z myślą o niej i to ona sprawiła, że dzięki niej stał się tak popularny. Na ekranie często towarzyszyła jej dwójka przyjaciół: Jacek i Edzia.

Jakiś czas temu pojawiły się jednak głosy, że w relacji Edzi i Dagmary nie dzieje się najlepiej. Panie przestały pokazywać się razem w mediach społecznościowych, a Edzia nie kryła irytacji, gdy zapytano ją o sławną przyjaciółkę.

Dagmara ujawnia kulisy znajomości z Edzią

Reklama

Okazuje się jednak, że coś jest na rzeczy, a wieloletnia przyjaźń znacznie osłabła. W ostatnich tygodniach wyraźnie można było odczuć napiętą atmosferę pomiędzy celebrytkami. 

Kaźmierska niedawno była gościem na "Domówce u Dowborów". To właśnie tam postanowiła zwierzyć się z relacji z Edzią. Dagmara przyznała, że nie zawsze mogła liczyć na jej wsparcie.

Nieoczekiwanie Kaźmierska wyjawiła, że Edzia zaczęła się od niej oddalać i że zaczęła wykazywać aspiracje na zostanie solową celebrytką.

To już koniec ich relacji

Kaźmierska odpowiedziała też na najbardziej nurtujące obserwatorów pytanie. Zakończyła domysły, przyznając, że dla niej relacja z Edzią jest już zamknięta.

Podejrzewaliście, że tak zakończy się relacja celebrytek? Na ekranie wydawało się, że łączy je naprawdę szczególna więź...

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska o odsiadce w więzieniu: Nie budzę się już o 5 na apel

Dagmara Kaźmierska się zaręczyła! Ukochany nie żałował pieniędzy na pierścionek

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | TTV | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama