Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie o stanie zdrowia! Jej słowa przerażają

Dagmara Kaźmierska (45 l.) jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dziś celebrytka powoli wraca do formy, jednak podczas ostatniego wywiadu zdradziła coś, co wstrząsnęło fanami gwiazdy.

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki programowi "Królowe życia". Widzowie szybko pokochali ją za cięty język, szalone pomysły i poczucie humoru. Popularność celebrytki rosła z dnia na dzień. 

Reklama

Jej Instagramowy profil śledzi ponad 800 tysięcy osób, co jest nie lada wyczynem. Niestety, kilka miesięcy temu fani Dagmary wstrzymali oddech. 

Okazało się, że uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda wymagała hospitalizacji, gdyż złamała dwie nogi. Leczenie i rehabilitacja były pełne bólu. Celebrytka przyznała, że dużo się wycierpiała. 

W pewnym momencie pojawiła się nawet diagnoza, która sugerowała, że Kaźmierska może już nigdy nie stanąć na nogi. Tak się na szczęście nie stało. "Królowa życia" pojawiła się na premierze filmu Patryka Vegi "Bad Boy", podczas którego wyznała, że lekarze, hospitalizując ją, bardziej zaszkodzili, niż pomogli.  

"Na razie lewa noga zrobiona przez doktora z powodzeniem. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca. Myślę, że wszystko będzie dobrze" - zdradziła gwiazda w wywiadzie z "Jastrząb post".

Na szczęście Dagmara w końcu trafiła na odpowiedniego specjalistę, który przejął leczenie i dziś jej postępy widać gołym okiem. Fani cieszą się, że ich idolka nie straciła radości życia i pozytywnego myślenia.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia | Patryk Vega | Bad Boy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje