Reklama

Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska apeluje do obserwatorów. "Zawsze pomóżcie"

Dagmara Kaźmierska (47 l.) to jedna z najbardziej znanych uczestniczek programu "Królowe życia". Influencerka zna możliwości, które dają social media, dlatego to właśnie tam postanowiła wystosować specjalny apel, w którym prosi o pomoc. Jej słowa wzruszają do łez.

Dagmara Kaźmierska to nie tylko poważna bizneswoman, ale też kobieta o złotym sercu, która lubi pomagać bliźnim. Ostatnio 47-latka postanowiła na swoim instagramowym koncie poruszyć temat seniorów, którym przyszło żyć w ciężkich czasach z coraz wyższą inflacją. Okazuje się, że "królowa" ma na to pewien sposób.

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc seniorom

Dagmara Kaźmierska na swoim instagramowym koncie bardzo często opowiada śmieszne historie ze swojego życia. Niedawno jednak opublikowała smutne nagranie, w którym nie ukrywała swojego smutku.

Reklama

Kiedy Kaźmierska wracała od swojej matki, zauważyła na ulicy mężczyznę, który grzebie w śmietniku. Okazuje się, że staruszek nie był "lumpem", jak to określiła Dagmara. Gwiazda show postanowiła zaparkować samochód i zapytać, czy pan czegoś nie potrzebuje.

Mężczyzna się bardzo speszył i wyjawił, że szuka jedzenia dla pewnej kobiety. Dagmara jednak go przejrzała i uznała, że to tylko wymówka do tego, by nie przyznać, że sam jest w potrzebie. Zaproponowała mu więc wspólne wyjście do sklepu i zakup jedzenia, za które zapłaci.

47-latka postanowiła również poprosić swoich fanów, o to, by pomagali starszym osobom. Wyznała, że zapłacenie kilkunastu złotych za zakupy to ogromne wsparcie dla seniorów.

Zobacz też:

Piotr Kraśko trafił do szpitala. Nie wytrzymał?


Te hollywoodzkie gwiazdy mają polskie korzenie. Gwyneth Paltrow, Mia Wasikowska... Kto jeszcze?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy