Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czubaszek wydaje 13 tys. na papierosy

Maria Czubaszek (73 l.) nie ukrywa, że nikotyna jest jej potrzebna do życia jak powietrze. Dlatego na papierosy nie żałuje grosza...

Maria Czubaszek ma w nosie modę na zdrowy styl życia i bez żenady przyznaje, że pali trzy paczki dziennie. Jak policzył "Fakt", zakładając, iż jedna paczka to równowartość około 12 zł, miesięcznie ta przyjemność kosztuje ją ponad tysiąc złotych. W skali roku daje to aż... 13 tys. zł!

Reklama

Satyryczka usprawiedliwia się jednak, że jej mąż Wojciech Karolak "puszcza z dymem" dwa razy więcej. Wspólnie wydają więc około 26 tys. zł! Na Czubaszek ta kwota nie robi jednak wrażenia. "Jan Nowicki powiedział, że swego zdrowia do grobu się nie zabierze" - tłumaczy.

Uważa, że to, ile pali, to jej własna sprawa, bo po pierwsze nie robi tego w miejscach niedozwolonych, a po drugie "nikomu nie dmucha w nos". Poza tym, "wydaje swoje pieniądze, które ciężko zarabia". "Nie mam oszczędności i na szczęście, bo nie musiałam ich wpłacać do Amber Gold!" - śmieje się w rozmowie z tabloidem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje