Reklama
Reklama

Członkini zespołu Maneskin liże Matkę Boską! W sieci burza!

Na oficjalnym profilu zespołu Maneskin pojawiły się zdjęcia z najnowszego teledysku. Na jednym z nich naga Victoria De Angelis liże figurkę Matki Boskiej. Niektórzy internauci są urażeni.

Maneskin po wygranej w tegorocznym konkursie Eurowizji stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Europie. Mimo że członkowie grupy uwielbiają szokować i nie boją się odważnych stylizacji i zachowań, pokochały ich miliony. Ostatnio jednak postanowili przekroczyć jeszcze jedną granicę. Victoria De Angelis, jedyna kobieta w zespole, zapozowała nago z Matką Boską. W sieci od razu powstała burza.

Victoria De Angelis liże figurkę Matki Boskiej

Victoria De Angelis razem z Damiano Davidem, Ethanem Torchio i Thomasem Raggi tworzą zespół Maneskin. Każdy z nich uwielbia mocne rockowe stylizacje, makijaże i nie boi się nagości. W końcu jakiś czas temu media obiegły fotografie, na których wszyscy pozowali nago.

Reklama

Teraz jednak na oficjalnym profilu zespołu ukazały się nowe ujęcia z najnowszego teledysku i nie da się ukryć - są bardzo mocne! Victoria na twarzy miała ślady krwi i lizała figurkę Matki Boskiej. (Drugie zdjęcie od końca).

Zdjęcie bardzo podzieliło internautów, wywołując tym samym burzę w sieci. Wiele osób uważa, że to obraza uczuć religijnych.

Ale znalazły się także głosy wśród internautów, którzy wręcz podziwiają fotografię i nie widzą w niej nic złego.

Zobacz też:

Maneskin w nowej sesji! Wszyscy są nago!

Statuetka podarowana fanom przez Maneskin zaginęła! Są sprzeczne relacje

Po wypadku z udziałem Aleca Baldwina. Hailey Bieber zabrała głos

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maneskin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy