Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czego boi się George Clooney?

George Clooney wyjawił, że boi się pistoletów, mimo że często musi ich używać na ekranie. 49-letni aktor zdążył się przyzwyczaić do obsługi broni palnej zarówno dzięki pracy na planie filmowym jak i wychowaniu w Kentucky. Jednak Clooney nadal nie czuje się komfortowo w ich otoczeniu...

"Pistolety, strzelby - jest w nich coś przerażającego. Wciąż. Chociaż miałem z nimi styczność w dzieciństwie i często po nie sięgam w filmach, wiem jak ich używać a i tak się ich boję" - wyjawił aktor.

Reklama

Clooney zdradził również podczas wywiadu dla niemieckiej "Sueddetusche Zeitung", że nie boi się zestarzeć, ponieważ z upływem lat dostaje coraz ciekawsze I zróżnicowane role.

"Starzeje się na waszych oczach. Jestem z tym pogodzony, inaczej dawno zacząłbym farbować włosy. Oczywiście nie otrzymuję już ról romantycznego bohatera, ale dostaję teraz wiele innych, ciekawych propozycji" - powiedział Clooney.

Zapytany w Niemczech jak udaje mu się uniknąć bycia obsadzanym w takich samych rolach, aktor stwierdził, że jeśli osiągnie się ogromny sukces grając pewien typ postaci lub w określonym rodzaju filmów, istnieje ryzyko, że zostanie się zaszufladkowanym:

"Nie odniosłem widocznie dużego sukcesu. Nie, naprawdę - póki, co mam szczęście" - żartował Clooney.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje