Reklama

Reklama

Reklama

Czarne chmury nad Agatą Młynarską!

Anna Popek (47 l.) dołączyła do ekipy "Świat się kręci". Czy niebawem z programu zniknie Agata Młynarska (51 l.)?

Anna Popek (47 l.) dołączyła do ekipy "Świat się kręci". Czy niebawem z programu zniknie Agata Młynarska (51 l.)?

Córka Wojciecha Młynarskiego nie ma szczęścia, odkąd wróciła do Telewizji Publicznej jesienią 2013 r. Najpierw miała poważne kłopoty ze zdrowiem, przez co na pewien czas zniknęła z ekranu. Później, wskutek gafy popełnionej przez współprowadzącego Macieja Kurzajewskiego, bała się, że "Świat się kręci" spadnie z anteny.

Dziennikarka przetrwała jednak burzę i obroniła swoją pozycję. Ale teraz nad jej głową znów zbierają się czarne chmury. Gdy na prezentacji wiosennej ramówki TVP jedna z dziennikarek "Pytania na śniadanie", Anna Popek, pozowała do zdjęć z nowym prezesem telewizji publicznej Jackiem Kurskim, jej współpracownicy nie byli tym zdziwieni.

Reklama

- Tam było wiele gwiazd ekranu, ale żadna nie rwała się do zdjęć z nowym szefem - opowiada "Twojemu Imperium" osoba związana z TVP od wielu lat, zastrzegając anonimowość.

- Popek pobiegła do Kurskiego jak wystrzelona z procy. No, ale ona jest znana z tego, że potrafi zrobić naprawdę dużo, by zadbać o swoje sprawy. Wielu może to tutaj potwierdzić.

Od tamtej pory akcje Anny Popek zaczęły iść w górę. Do niedawna w siedzibie TVP plotkowano, że dziennikarka dostanie dwa nowe programy. W ostatnim tygodniu mówiono też, że zastąpi Agatę Młynarską w "Świat się kręci". Aż wreszcie TVP potwierdziła oficjalnie, że Anna Popek dołączy do duetu prowadzących Świat się kręci - Młynarskiej i Artura Orzecha. Czy to oznacza, że Agata Młynarska jest solą w oku nowych władz TVP?

Jeśli tak, to pozbyć się jej chyba nie jest łatwo, bo - jak słyszeliśmy - w kontrakcie, który wygaśnie w czerwcu br., zastrzegła, że jeśli zostanie zwolniona, jej program też zniknie z wizji. Ponadto telewizja musiałaby wypłacić jej wysokie odszkodowanie. Agata Młynarska nie chce komentować sprawy, a tym bardziej wypowiadać się na temat nowej pozycji Anny Popek w TVP. Ale jej siostra Paulina Młynarska na Facebooku surowo skrytykowała dziennikarkę za pozowanie do zdjęcia z nowym prezesem!

Czytaj dalej na następnej stronie...

"(...) Dla mnie to było wazeliniarskie pokazanie się u boku nowej władzy. Wywalają grupę świetnych ludzi, jej kolegów i koleżanki, a ona hyc, już gotowa wskoczyć na ich miejsce".

Anna Popek krytykę, która spadła na nią z wielu stron, kilka tygodni temu nazwała "dziwną histerią w narodzie". - To było jedno zdjęcie podczas wykonywania obowiązków służbowych i nic więcej - oświadczyła. Dodała też, że nie przypuszczała, że dożyje czasów, gdy w TVP będzie tak różnorodnie, kolorowo i tyle nowych twarzy.

- Jest bardzo dobrze, naprawdę pokazujemy nową telewizję - powiedziała. Czy Agata Młynarska będzie kolejną dziennikarką, która straci pracę w TVP?

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy