Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Córka Różczki zostaje z nią. Mąż odpuścił!

Zarówno aktorka jak i jej mąż chcieli mieszkać z córką na co dzień. By wreszcie uzyskać rozwód, ktoś w końcu musiał pójść na kompromis...

Ekspresowy rozwód Magdaleny Różczki (35 l.) i Michała Marca był dla wszystkim sporym zaskoczeniem. Ojciec dziecka nie stawiał się przecież w sądzie, a para kontaktował się ze sobą przez adwokatów.

Reklama

Oboje rodzice chcieli mieszkać z małą Wandą (5 l.) i w kwestii opieki nad nią nie zamierzali ustąpić o włos.

Ale, jak dowiedziało się "Na Żywo", para zrozumiała, że walcząc ze sobą, niczego nie wskóra.

"Magda i Michał przyszli do sądu z gotowym porozumieniem odnośnie opieki nad dzieckiem. W tej sytuacji sędzia od razu dał im rozwód" - twierdzi osoba z otoczenia aktorki.

Co skłoniło parę do kompromisu?

"Zwrócili się o pomoc do psychologa dziecięcego. Chcieli, by poradził im, jak ustalić zasady opieki nad córką, by było to z korzyścią dla Wandy. Specjalista doradził, by nie robić żadnej rewolucji w życiu dziecka i utrzymać dotychczasowy model opieki" - zdradza informatorka tygodnika.

Do tej pory wyglądało to tak, że na co dzień mała mieszkała z matką, a ojciec mógł ją odwiedzać, kiedy tylko chciał.

"Prawnicy sporządzili porozumienie zaakceptowane przez małżonków. Na jego mocy, jeśli aktorka w przyszłości będzie utrudniała widywanie się Michała z dzieckiem, on zwróci się do sądu o zagwarantowanie mu tego prawa" - zdradza szczegóły informator.

Środowisko artystyczne jest pod wrażeniem klasy, z jaką Magda i Michał się rozstali. Nie było wojen medialnych, wywiadów, w których jeden partner oskarża drugiego.

Szkoda, że tak wiele gwiazd uwielbia z rozwodów robić widowisko, zapominając przy tym, że zawsze najbardziej cierpią na tym dzieci...

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »