Reklama
Reklama

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej kręci z Matą. To jednak nie wszystko!

Mata, najpopularniejszy obecnie raper w Polsce, zwerbował do współpracy córkę Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej, Nastazję Gonerę (31 l.). Co łączy młodą reżyserkę, absolwentkę PWSFTviT w Łodzi, z muzykiem?

Mata, właściwie Michał Matczak, z hukiem wkroczył na rynek muzyczny. Jego utwór "Patointeligencja" (sprawdź!) był szeroko komentowany w mediach. Uznano go nawet za głos młodego pokolenia. 

Nowa piosenka rapera "Kiss cam" (sprawdź!), która z prędkością światła rozeszła się po mediach społecznościowych, zdaje się powtórzyć ten sukces. Już ma ponad 51 milionów wyświetleń na Youtube.

Reklama

"Kiss cam" Maty na prestiżowej liście

Klip do niej stworzyła Nastazja Gonera, córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej. Ostatnio pojawiły się plotki o jej rzekomym romansie z Matą, jednak nie są one prawdziwe. Córka aktora mieszka w Warszawie razem ze swoim narzeczonym. 

Współpraca rapera i młodej reżyserki zaowocowała... Piosenka trafiła na prestiżową listę Billboard Global 200 Excl. US. - uwzględnia ona ponad 200 światowych rynków muzycznych z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych. Teraz jest ściągana przez fanów z całego świata.

Oprócz samego Maty, który w teledysku udaje nieudacznika w sprawach miłosnych, Gonera zatrudniła też Michała Milowicza, w roli... szefa szkoły uwodzenia! 

Kim jest Nastazja Gonera, córka Roberta i Joanny Fraszyńskiej?

Nastazja pogratulowała Macie sukcesu na Facebooku, ale i ona ma powody do dumy. Jej dyplomowy film fabularny, "Pierwsze lato końca świata", ma szansę na studenckiego Oscara. Znalazł się w gronie 37 finalistów "Student Academy Awards". Do konkursu zgłoszono ponad 1100 propozycji z całego świata! 

Robert Gonera o relacjach z córką

Robert Gonera z zapartym tchem śledzi sukcesy córki. Marzy o tym, by Nastazja wyreżyserowała jeden ze scenariuszy, które napisał podczas pierwszego lockdownu. 

Przyznał też, że mimo iż córka mieszka razem z narzeczonym w stolicy, a on we Wrocławiu, to ma z nią dobry kontakt i dba o wzajemne relacje.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Gonera | Mata | Nastazja Gonera | Jolanta Fraszyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy