Reklama
Reklama

Córka Norbiego odcina się od jego sławy. Powiedziała mu wprost czego oczekuje

Większość zna Norbiego z działalności muzycznej i przeboju "Dziewczyny są gorące". Mało kto wie, że ma dorosłą córkę, która również pracuje w branży rozrywkowej. Iga Dudziuk nie chce jednak pomocy ojca w rozwoju kariery. Muzyk zdradził, o co go poprosiła.

Córka Norbiego poszła w jego ślady

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, to polski piosenkarz i prezenter, który w 1997 roku zyskał ogromną popularność za sprawą debiutanckiej płyty "Samertajm" i utworu"Dziewczyny są gorące". Choć późniejsze albumy nie przebiły sukcesu debiutu wokalisty, Norbi do dziś koncertuje, a w wolnych chwilach prowadzi audycje radiowe. Do niedawna był także gospodarzem teleturnieju TVP2 "Koło Fortuny". Prywatnie spełnia się w roli ojca. 

Iga Dudziuk jest owocem miłość z pierwszego małżeństwa Norbiego. Dziś ma 25 lat i mało kto wie, że poszła w ślady ojca. Na co dzień tworzy muzykę i jest prezenterką dwóch rozgłośni radiowych - Radia Vox i Vibe FM. Fani Norbiego nie mają jednak co czekać na wspólny singiel ojca z córką, ponieważ Iga od początku kariery podkreśla, że chce sama zapracować na pozycję w branży. 

Reklama

Córka Norbiego odcina się od jego sławy

Iga Dudziuk rozpoczęła muzyczną karierę już kilka lat temu. W 2021 roku wydała debiutancki utwór "A jednak", który doczekał się ponad 160 tysięcy odsłon na YouTube’ie. Podczas promocji piosenki, media szybko ustaliły, że jest córką Norbiego i zaczęły nawiązywać do niego w wywiadach. Choć artystka nie ukrywała pokrewieństwa, podkreślała, że to był jej świadomy wybór, by tworzyć muzykę, i tata nie ma nic z tym wspólnego. Co więcej, Norbi wyznał niedawno, że córka zabroniła mu wypowiadać się na jej temat publicznie. 

CZYTAJ TEŻ: Markowska nagle przekazała wieści o ojcu. To było tylko kwestią czasu

Norbi nie może mówić o córce

Jakiś czas temu Norbi udzielił wywiadu portalowi ShowNews.pl. To właśnie wtedy, gdy został zapytany o córkę, zdobył się na zaskakujące wyznanie.  

"Iga dwa lata temu powiedziała mi, "tato, gdy będą cię o mnie pytać, proszę się nie wypowiadać, bo jestem dorosłą osobą". Pewnie ciężko być córką piosenkarza, więc ja się na jej temat nie wypowiadam. Podkreślam jednak, że jestem z niej dumny i trzymam kciuki. Mogę być nieobiektywny, bo twierdzę, że ona jest najlepsza. Jestem jednak ojcem, więc co mam powiedzieć? - zdradził Norbi w rozmowie z ShowNews.pl.

ZOBACZ TEŻ:

Doda nie wytrzymała podczas rozmowy z córką Norbiego. Wyznała gorzką prawdę

Niespodziewane kłopoty z "Kołem fortuny" w TVP. I to tuż po zwolnieniu Krzan i Norbiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Norbi | Iga Dudziuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy