Reklama
Reklama

Córka Niemena przez lata stroniła od mediów. Teraz wyznała, jak naprawdę wyglądało jej dzieciństwo

Natalia Niemen przez wiele lat żyła w cieniu sławnego ojca, ale od pewnego czasu zaczęła budować własną, ogólnopolską karierę i to z niemałymi sukcesami. Dziś zdecydowanie mniej stroni od mediów, dzięki czemu poznajemy szczegóły jej życia w domu rodzinnym. W nowym wywiadzie zaskoczyła wyznaniem na temat Czesława Niemena.

Natalia Niemen wraca z nową płytą

Natalia Niemen należy do grona artystek, którym znane nazwisko ostatecznie nie przeszkodziło w zrobieniu własnej kariery. Z muzyką była związana już od najmłodszych lat i w latach 90. dosyć aktywnie współpracowała z kilkoma zespołami. Wydała także solową płytę "Na opak", gdzie wykonywała utwory z kompozycjami i tekstami artystów związanych z grupą Sixteen. Później na dłuższy czas zniknęła z muzycznej mapy Polski, ale obecnie szykuje wielki powrót.

"Przez prawie 20 lat mieszkałam w Poznaniu, zajmowałam się dziećmi, rodziną, domem. Nie jestem celebrytą, gwiazdą, jestem muzykiem. Wiem, że jestem postrzegana jako gwiazda, przez swoje nazwisko, ale bardziej czuję się multi artystką, muzykiem" - Niemen wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Reklama

Czesław Niemen wziął ze sobą córkę, gdy miała 6 lat

Artystka od najmłodszych lat miała styczność ze światem muzyki i nie tylko dlatego, że jej ojcem był Czesław Niemen. Jak się okazuje, Natalia już w wieku 6 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej. Zaprowadził ją tam oczywiście dostrzegający w córce talent bard:

"Ojciec zaprowadził mnie na egzamin do szkoły muzycznej, gdy miałam 6 lat. Ten egzamin zdałam i z automatu poszłam w świat muzyki. Jestem od urodzenia osobą nadwrażliwą, zajmuję się też plastyką i słowem. Jest to rodzaj drogi, bo jako dzieciak, gdy usłyszałam Whitney Huston, powiedziałam sobie, że ja też chcę śpiewać" - wyjaśniła Natalia Niemen.

Wokalistka tuż przed przekroczeniem 50. roku życia postanowiła bardziej intensywnie zabrać się za rozwijanie swoich pasji. Obecnie pracuje nad pierwszą w pełni autorską płytą solową. Oprócz tego pisze też wiersze i maluje.

Tak było w domu Niemenów. Córka legendarnego muzyka zabrała głos

W przeszłości Natalia Niemen nie ukrywała, że nie zawsze było jej łatwo. Czesław Niemen nie chwalił choćby jej wyglądu, przez co "musiała wykonać dużo pracy, żeby uwierzyć, że jest piękna". Dziś zaznacza jednak, że miała naprawdę fantastyczne dzieciństwo i nie zamieniłaby się z nikim.

"Miałam piękne dzieciństwo. Skromne, proste. Wychowałam się na Żoliborzu, w skromnych warunkach. Rodzice stworzyli nam skromne, bezpieczne dzieciństwo. W ogóle nie mieliśmy poczucia, że jesteśmy jakimś specjalnymi osobami. Tak mi dobrze wracać do lat dzieciństwa, to były najlepsze czasy mojego życia" - podsumowała gwiazda.

Zobacz też:

Natalia Niemen podjęła bardzo trudną decyzję. Dziś mówi o tym otwarcie

Wyjście na swoje dużo kosztowało Natalię Niemen. To nie były plotki

Prawda o Niemenie wyszła po wielu latach. Dostał za to 400 dolarów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Niemen | Natalia Niemen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama