Reklama
Reklama

Córka Magdy Modrej idzie w jej ślady. Publicznie pochwaliła się planami na przyszłość

Magda Modra i Marek Krupski to para, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto śledził programy telewizyjne z początku lat 2000. Celebryci mają nie tylko udane życie zawodowe, ale także prywatne. Wychowują bowiem dwie córki, a starsza z nich już marzy o wielkiej karierze. Mia Krupska ostatnio odwiedziła z mamą studio śniadaniówki i chwaliła się swoimi osiągnięciami oraz planami na przyszłość.

Magda Modra zrobiła karierę po udziale w reality-show. Była prawdziwą gwiazdą

Magda Modra uznawana jest za jedną z pierwszych celebrytek w kraju. Popularność dał jej udział w wielu programach typu reality-show, w tym m.in. w "Barze", "Amazonkach" i "Gladiatorach".

Z czasem Magda zaczęła rozwijać swoją karierę modelingową - pracowała dla kilku znanych marek, a także pojawiła się na wielu okładkach magazynów. Kolejną pasją celebrytki okazała się muzyka. Modra wydała płytę, ale nie przyniosła jej ona zbyt dużego rozgłosu.

Swego czasu Magda Modra postawiła na karierę aktorską i do tej pory co jakiś czas można wypatrzeć ją w znanych produkcjach.

Reklama

Magda Modra jest żoną znanego aktora. Jedna z córek już poszła w ich ślady

Magda Modra przez lata nie tylko rozwijała się zawodowo, ale także poświęciła się życiu rodzinnemu. Celebrytka od 2007 roku jest żoną aktora Marka Krupskiego, którego możecie kojarzyć z serialu "Malanowski i partnerzy". Zakochani są rodzicami dwóch córek, które otrzymały oryginalne imiona Mia oraz Lea.

Starsza z pociech aktorów już szykuje się do tego, by kiedyś zabłysnąć na ekranie.

Córka Magdy Modrej i Marka Krupskiego robi karierę. Na koncie ma już pierwsze sukcesy

19 -letnia Mia Krupska od najmłodszych lat miała okazję obserwować poczynania zawodowe swoich znanych rodziców. Nic więc dziwnego, że zafascynowała się światem aktorskim i postanowiła pójść w ich ślady.

Dziewczyna ma na swoim koncie kilka ważnych ról serialowych. Wystąpiła między innymi w "Przyjaciółkach" oraz w "Na Wspólnej".

Mię ciągnie nie tylko do występowania przed kamerą, ale także do pokazywania się na scenie teatralnej. W zeszłym roku szerokim echem dobił się jej występ w musicalu "Chicago". Rodzice byli niezwykle dumni ze swojej pociechy i chętnie udostępniali zdjęcia z jej występu w mediach społecznościowych.

Magda Modra zabrała córkę do śniadaniówki. Wyglądały jak siostry

Ostatnio Mia Krupska wraz ze swoją mamą pojawiły się w "Pytaniu na śniadanie". Kobiety opowiadały o tym, co aktualnie dzieje się w ich życiu. Tegoroczna maturzysta opowiedziała także o swoich planach na przyszłość.

Magda na ekranie pojawiła się w długiej, czarnej, obcisłej sukience. Jej córka postawiła za to na jasne jeansy oraz różowy top o modnym kroju. Panie mimo różnicy wieku wyglądały prawie jak siostry. Widać, że Mia po mamie odziedziczyła nie tylko talent aktorski, ale także urodę.

Czytaj także:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Co za wpadka w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie mogli wyjść z szoku

TVP potwierdza. Widzowie nie zobaczą już Górskiej w PnŚ

Kolejna gwiazda żegna się z "PnŚ". Wystarczyło kilka negatywnych komentarzy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Modra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy