Reklama
Reklama

Córka Lipnickiej podbija świat modelingu! Pola ma już 16 lat i zachwyca wyglądem! Cała mama?

Pola Porter to owoc związku Anity Lipnickiej z Johnem Porterem. Artystka przyznaje, że marzyła o takiej córce. Dziewczyna jest szesnastolatką i odważnie podbija świat modelingu! Ma na koncie już pierwsze sesje zdjęciowe, którymi dumna mama pochwaliła się w sieci.

Anita Lipnicka to ikona polskiej sceny muzycznej, która była pierwszą wokalistką zespołu Varius Manx.

Gwiazda estrady jest znana z takich przebojów, jak "Zanim zrozumiesz", "Piosenka księżycowa", czy "I wszystko się może zdarzyć".

W 2002 roku artystka nawiązała współpracę z brytyjskim muzykiem Johnem Porterem. Nagrali wspólnie album "Nieprzyzwoite piosenki", który szybko pokrył się platyną.

Reklama

Zdobyli też Fryderka za najlepszą płytę w stylu popowym. Na swoim koncie mają już trzy krążki, a owocem ich miłości sprzed lat jest córka, Pola. Dziewczyna przyszła na świat zimą 2006 roku. Nie wszyscy wiedzą natomiast, że Lipnicka zaczynała karierę jako modelka. Wygląda na to, że Pola poszła w jej ślady!

Córka Anity Lipnickiej robi karierę w modelingu

Pola Porter ma teraz 16 lat i odważnie wkracza w świat show-biznesu. Córka Anity Lipnickiej należy do agencji modelek X MANAGEMENT, pod skrzydłami której odnosi już pierwsze sukcesy.

Nic dziwnego, bowiem Pola jest wysoka, ma szczupłą sylwetkę, duże usta oraz ciekawe rysy twarzy. Mama od zawsze miała na nią plan i marzyła o córce.

"Chciałam ją urodzić w tamtym momencie, chciałam, żeby to było dziecko Johna, chciałam mieć z nim córkę i wiedziałam, że będzie nazywała się Pola Porter. Wszystko miałam ustalone. To było mi przeznaczone, tak miało być. Pisałam jej imię i nazwisko na karteczkach i rozlepiałam w całym domu" - opowiadała w wywiadzie dla "Vivy!".

Modelka ma już na swoim koncie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz współpracę z lokalną marką streetwearową, jak donosi portal Pudelek.

Dumna mama nie wytrzymała i z wrażenia podzieliła się sesją Poli na swoim profilu. Aż trudno uwierzyć, że to dopiero nastolatka!

Zobacz też:

Anita Lipnicka drży o przyszłość. Nie tak miało być

Anita Lipnicka o molestowaniu w Varius Manx. Ma kontakt tylko z jedną osobą

Pola Porter została modelką. Jak dziś wygląda 16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | John Porter | Pola Porter
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy