Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Córka Kaczyńskiej pochwaliła się zdjęciem z braciszkiem! Marta nie będzie zadowolona?

Ewa Dubieniecka zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z bratem. To pierwsze zdjęcie malucha, więc nic dziwnego, że fotka zrobiła w sieci furorę...

Kilka miesięcy temu Marta Kaczyńska (38 l.) po raz trzeci została mamą. Ojcem dziecka jest jej trzeci mąż, z którym na szczęście zdążyła się pobrać przed porodem.

Reklama

Od tamtej pory bratanica prezesa PiS jest nieustannie śledzona przez paparazzich, ale na razie nie udało im się zrobić zdjęć malucha. 

Sama Marta też postanowiła nie pokazywać go w całej okazałości, ograniczając się jedynie do fotki wózka.

Takich oporów nie miała za to córka Ewa, która na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać jej wspólne zdjęcie z uroczym braciszkiem.

"Praca wre. Uwaga: to, co napisałam jest naprawdę przypadkowe. Ta strona została stworzona tylko po to, by dodać to zdjęcie na Instagram" - napisała Ewa, chwaląc się przy okazji niezłą znajomością angielskiego, bowiem opis zamieściła w tym właśnie języku. 

Warto dodać, że profil Ewy jest otwarty, więc każdy może tam zajrzeć i skomentować. Widać, że Dubieniecka nie ma problemów z dzieleniem się swoim życiem w sieci.

Myślicie, że mama się ucieszy, że córka podała tabloidom na tacy zdjęcie braciszka? 

***


Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje