Reklama

Reklama

Reklama

Córka gwiazdy „Królowych życia” podbija sieć odważnymi fotkami. To urodzona celebrytka!

Alicja Pasierbińska, która w „Królowych życia” zajęła miejsce wyrzuconych z programu gejów z Trójmiasta oraz Arka Kocika, od dawna jest... królową życia. W Opolu, gdzie mieszka, uchodzi za kochającą życie bogaczkę, której jednak pieniądze nie zdołały dotąd przewrócić w głowie. Chrapkę na zostanie gwiazdami mają za to jej dzieci - córka Cassey i syn Patryk...

Alicja Pasierbińska twierdzi, że jest osobą, która musi się kimś opiekować. Aktualnie opiekuje się... maleńkimi pieskami rasy chihuahua. Jest totalnie zakręcona na punkcie swych czworonogów: Vanilli, Annabell, Lorenzza i Rafaella, które nazywa najukochańszymi maluchami.

"Syn poszedł już na swoje, córa też ma własne sprawy i zajęcia, więc zostały mi już tylko te pieski" - mówi.

Dorobiła się na... studentach

Alicja Pasierbińska to wspaniała mama, która ciężko pracowała, by zapewnić swym dzieciom - synowi Patrykowi i córce Cassey - bezstresowy start w dorosłość. Od trzydziestu lat jest współwłaścicielką najstarszej pizzerii w Opolu, ale fortunę zawdzięcza smykałce do... nieruchomości.

Reklama

Dorobiła się m.in. na wynajmowaniu mieszkań studentom, a że ma aż trzydzieści apartamentów na wynajem, może naprawdę żyć jak królowa.

Opolanka chętnie dzieli się tym, co ma, z ludźmi potrzebującymi pomocy. Kilka lat temu głośno było o zakrojonej na szeroką skalę akcji, którą zorganizowała, by wesprzeć pogorzelców z Grudzic. Osobiście koordynowała zbiórkę pieniędzy dla mieszkańców zniszczonego doszczętnie przez ogień budynku i sama też zasiliła ją sporą kwotą.

"Psia mama" straciła ukochaną sunię...

Spory i stały przychód zapewniają Alicji także jej czworonożne pupilki. Za szczeniaka z jej "mistrzowskiej" hodowli zapłacić trzeba kilka tysięcy złotych, a chętnych nie brakuje... O dochodzie z handlu chihuahua nie ma jednak co mówić, bo Pasierbińska inwestuje w swoje championy naprawdę wielkie pieniądze. Psie pasztety, które sprowadza dla czworonożnej gromadki, są tak dobre, że gdy kiedyś Cassey przez pomyłkę podała jej gościom mamy, wszyscy zjedli je z apetytem i zachwycali się ich smakiem...

Pod koniec marca Alicja straciła ukochaną Biankę.

"Bianeczko, moja przyjaciółko, psia córeczko, dziękuję ci za piękne chwile spędzone razem, za miłość, jaką mi dałaś, za uśmiech, za dotyk. Nie mogę się z tą tragedią pogodzić" - napisała na Instagramie w dniu, w którym Bianka odeszła za Tęczowy Most.

Jej syn to niedoszły Mister Polski!

Choć rozbrykane chihuahua to oczka w głowie Alicji, to jednak tak naprawdę najważniejsze zawsze były, są i będą dla niej dzieci.

Syn nowej "Królowej życia" - 24-letni Patryk Fąferko - już jakiś czas temu próbował znaleźć sobie miejsce w show-biznesie i w 2017 roku, będąc jeszcze studentem wychowania fizycznego na Politechnice Opolskiej, wystartował w konkursie Mister Polski. Po tym jednak, jak odpadł w półfinale (Misterem został wtedy Jakub Kucner), uznał, że kariera modela nie jest mu pisana.

Dziś czaruje obserwujące go w mediach społecznościowych fanki wyszukanymi stylizacjami i imponującymi mięśniami oraz chwali się ukochaną. Jest szczęśliwy u boku pięknej Eweliny, która przepada za nim i... za pieskami jego mamy.

Córka "Królowej życia" chwali się zjawiskowym ciałem

Młodsza o kilka lat od brata Cassey to wschodząca gwiazda Instagrama. Odkąd pojawia się u boku Alicji Pasierbińskiej w "Królowych życia", grono miłośników jej urody powiększyło się o kilka tysięcy osób, a ona sama nabrała odwagi do odsłaniania przez obiektywem aparatu swego zjawiskowego ciała.

Od niedawna absolwentka opolskiego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Gzowskiego wrzuca do sieci wyłącznie zdjęcia i filmiki, na których dokładnie widać, że ma figurę modelki i że świetnie wygląda w bikini.

Cassey dopiero się rozkręca, ale ma wielkie szanse podbić social media, a później show-biznes. Już dziś obserwuje ją na Instagramie ponad siedem i pół tysiąca osób.

Myślicie, że Cassey zostanie gwiazdą?

Zobacz też:

Jolanta Kwaśniewska została "poinformowana" o rozpadzie małżeństwa. "Nie sądziłam, że taka jestem"

Met Gala 2022: Oto prowadzący! Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King, Lin-Manuel Miranda

Tajemnica supernowej 2014C. Nie powinna zawierać wodoru. Astrofizycy wiedzą już, skąd się wziął

Wojna w Ukrainie. Generał Walerij Gierasimow ranny pod Iziumem. Został pilnie ewakuowany

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Pasierbińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy