Reklama
Reklama

Córka Andrzeja Gołoty nieźle wyrosła. 32-letnią Aleksandrę trudno rozpoznać

Andrzej Gołota (55 l.) od lat jest jednym z najbardziej znanych polskich pięściarzy. 55-latek prócz udanego życia zawodowego, może pochwalić się również bardziej prywatnymi sukcesami. Mężczyzna doczekał się bowiem dwójki dzieci. Niedawno jedno z nich udostępniło w sieci zdjęcie. Aż trudno uwierzyć, jak teraz wygląda Aleksandra Gołota.

Andrzej Gołota - kariera i życie prywatne sportowca

Andrzej Gołota był ulubieńcem Polaków w latach 80. i 90. XX wieku. Sportowiec walczył na ringu, zdobywał złote medale, a także był mistrzem Polski, a nawet Europy w wadze ciężkiej.

Zobacz też: Tak znani sportowcy mnożą fortunę na emeryturze. Radwańska przoduje

Chociaż pięściarz od kilku lat przebywa emeryturze, to cały czas jest znany. Gołota pomimo wieloletniej popularności bardzo rzadko mówi o życiu prywatnym. Jego ukochana z kolei ma zupełnie inne podejście. Mariola prowadzi konto w social mediach, gdzie wrzuca rodzinne zdjęcia. Często można zobaczyć tam pociechy pary - Aleksandrę oraz Andrzeja Juniora.

Reklama

Córka Andrzeja Gołoty pokazała, jak się zmieniła

Jakiś czas temu na instagramowym koncie Marioli Gołoty pojawiła się fotografia, na której pozuje jej córka Aleksandra. Dziewczyna ma obecnie 32 lata i nie przypomina siebie sprzed lat.

Ola wyraźnie zainspirowała się swoją matką, która z zawodu jest prawniczką. Dziewczyna ukończyła prestiżowe studia na Marquette University w Milwaukee i pracuje jako prawniczka.

Andrzej Gołota nieźle się urządził w USA

Andrzej Gołota od lat mieszka w Chicago w USA. Legendarny pięściarz ma bajecznie drogą posiadłość. To jak na co dzień żyje 55-latek, zwykłego śmiertelnika może przyprawić o zawrót głowy. Na fotografiach, które udostępnia ukochana żona Gołoty widać, że nieźle im się powodzi.

Para ma ogromny ogród, przestronną kuchnię, a także pięknie urządzony salon. W social mediach można zobaczyć, jak były sportowiec wykonuje codzienne czynności. Gołota często gotuje, bawi się z psami, a także opiekuje się ogrodem.

Andrzej Gołota i Mariola Gołota - historia miłości

Mariolę Babicz Andrzej poznał dzięki wspólnemu znajomemu, który zaprosił ją na mecz kadry polskich pięściarzy w Chicago.

"Niespecjalnie miałam czas. Gdybym się wtedy nie dała przekonać, to bym Andrzeja nie spotkała. Oni zaraz potem wracali do Polski" - powiedziała Mariola w rozmowie z serwisem Interia.

Jakiś czas później postanowiła wybrać się do Polski na ślub kuzynki. Wtedy ponownie spotkała się z Andrzejem. Jej powrót do USA okazał się prawdziwą udręką. Zakochani dzwonili do siebie o 4 rano, a także wysyłali listy miłosne. Po jakimś czasie Gołota zdecydował się na przeprowadzkę i wyjechał do ukochanej. W 1990 roku poślubił Mariolę. Z kobietą doczekał się dwójki pociech.

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami" bez Gołoty

Andrzej Gołota i historia jego małżeństwa z Mariolą

Tak wyglądał Andrzej Gołota w młodości. Uwagę zwraca jedno...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Gołota | Mariola Gołota | Aleksandra Gołota
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy