Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Córka aktora zmienia płeć

Warren Beatty (79 l.) był w szoku, kiedy jego córka oznajmiła, że chce być... chłopcem!

Najstarsza córka aktora, Kathlyn, zadebiutowała w świetle fleszy, mając zaledwie kilka tygodni. Jej mama, Annette Bening (53 l.), zabrała małą na rozdanie Złotych Globów w 1991 r., kiedy aktor odbierał nagrodę za rolę w filmie "Bugsy".

Reklama

Dumny tata nie przypuszczał wtedy, że za dwadzieścia lat córka zapragnie stać się... synem. Kathlyn jest owocem wielkiej miłości, która wybuchła właśnie na planie filmu "Bugsy". Legendarny uwodziciel, chwalący się romansami z dwunastoma tysiącami kobiet, u boku Annette zmienił się w statecznego ojca i męża.

Po narodzinach pierworodnej córki był najszczęśliwszy. Ale wkrótce pojawiły się kłopoty... Już jako nastolatka, Kathlyn prosiła kolegów z prestiżowej szkoły Buckley, by nazywali ją Stephenem i traktowali jak chłopca. Nakręciła nawet film, w którym jej rówieśnicy wypowiadali się na temat zmiany płci.

Również z rodzicami zawsze była szczera, mówiła, że źle czuje się w skórze dziewczynki i chce zostać chłopcem. Kiedy powiedziała im, że w jej konserwatywnej szkole uważają ją za dziwaka, Warren i Annette zapisali córkę do bardziej postępowej Arete Preparatory Academy. Zrobili to jednak niechętnie...

Matka z czasem zaakceptowała decyzję Kathlyn, ojciec nie może się z nią pogodzić. Dziś Kathlyn przygotowuje się do operacji zmiany płci. Jej idolem jest Chastity Bono, córka Cher, która żyje teraz jako mężczyzna o imieniu Chaz.

Ojciec nie kryje jednak, że jej decyzja to dla niego osobista tragedia. "Warren wie, że nie może przeszkodzić jej w spełnieniu swojego marzenia, ale jego serce jest złamane" - donosi gazeta "National Enquirer".

Monika Finotello

(4/2012)

Dowiedz się więcej na temat: Warren Beatty | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje