Reklama
Reklama

Colin Farrell i jego tajemnicza ukochana. Podobna do Alicji Bachledy-Curuś?

Colin Farrell (41 l.) i Kelly McNamara spotykają się już od jakiegoś czasu. Choć ukochana pozostaje raczej w cieniu gwiazdora i nie udziela się publicznie, to od czasu do czasu w mediach pojawiają się ich wspólne fotki. Fani Colina zaczęli porównywać Kelly do… Alicji Bachledy-Curuś! Dlaczego?

Nowa dziewczyna Colina Farrella jest wyjątkowo tajemniczą osobą. Choć spotykają się już od 2 lat, wciąż niewiele o niej wiadomo. Wprawdzie aktor nie ukrywa już swojego uczucia, ale nadal stara się chronić prywatność swojej nowej partnerki. Tymczasem jego fani widzą coraz więcej podobieństw Kelly McNamary do Alicji Bachledy-Curuś. 

W jednym z wywiadów w 2015 roku Colin wyznał, że od 4 lat z nikim się nie spotyka. Choć nie powiedział tego wprost, miał na myśli czas od rozstania z Alicją. Ich związek zakończył się w 2011 roku i najwyraźniej dla obojga było to bardzo duże rozczarowanie miłosne, skoro przez ko lejnych kilka lat nie potrafili ułożyć sobie życia. 

Reklama

Wszystko zmieniło się właśnie w 2015 roku, gdy Colin poszedł w USA na koncert irlandzkiego zespołu U2. Sam pochodzi z Irlandii i przyjaźni się z członkami zespołu. Podczas spotkania po koncercie poznał Kelly McNamarę, asystentkę gitarzysty grupy, The Edge’a. 

Choć dzieliło ich bardzo wiele, przede wszystkim odległość, znajomość między Colinem a Kelly zaczęła się rozwijać. W lutym 2016 roku fotoreporterzy po raz pierwszy przyłapali ich razem. Od tamtej pory co jakiś czas można zobaczyć wspólne zdjęcia pary.

Zdaniem fanów gwiazdora Kelly ma wiele wspólnego z Alicją. Nie chodzi o zewnętrzne podobieństwo, choć niektórzy widzą je również we fryzurze i sylwetce obu pań. 

Przede wszystkim, po raz kolejny Colin Farrell wybrał partnerkę, która nie jest Irlandką. Kelly ma azjatyckie rysy twarzy. Od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Tu ukończyła London’s Cass Business School. Choć nie jest aktorką, ma bliskie związki z show-biznesem. Jako asystentka The Edge’a jeździ z zespołem U2 po całym świecie. To dlatego w jednym z wywiadów Colin powiedział, że Kelly i on są jak dwa statki mijające się w nocy. 

Kelly bardzo szybko znalazła się pod ogromnym wpływem gwiazdora, zaczęła ubierać się tak samo jak on i bardzo polubiła jego synów. Tę samą fascynację przeżyła kiedyś Alicja. Też ubierała się w tym samym stylu co Colin, zachwycała się tym, jakim jest dobrym ojcem dla pierwszego syna Jamesa, a później też dla ich wspólnego syna Tadeusza. 

Dziś zapewne Alicja miałaby dla Kelly wiele rad dotyczących wspólnego życia z Colinem. Ona jednak nie zamierza wracać do przeszłości. Jest zajęta swoim nowym związkiem z koszykarzem Marcinem Gortatem i cieszy się, że ojciec jej syna wreszcie jest szczęśliwy.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy