Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Co Sztabę łączy z Miss Polonią?

Adam Sztaba (32 l.), jeden z najpopularniejszych polskich kompozytorów i aranżerów zdradza, że na wiosnę weźmie udział w nowym programie.

"Moje najbliższe plany są mało telewizyjne. Żaden cykliczny program w jesiennej ramówce na razie mnie nie porwał. Dlatego teraz będę produkował płyty. Projekty telewizyjne rozpoczną mi się na wiosnę, szykuje się kilka fajnych programów" - opowiada nam Sztaba.

Reklama

Muzyk nie chce zdradzić o jakie programy konkretnie chodzi. Nieoficjalnie jednak dowiedzieliśmy się od niego, że chodzi m.in. nowe show wokalne, w którym znaczącą rolę będzie odgrywać orkiestra.

Adam Sztaba przyznaje, że pomimo odejścia z "Tańca z gwiazdami" ma do tego programu ogromny sentyment. I nie ma się co dziwić. "Taniec" jak żaden inny projekt pozwolił mu zaistnieć. "Śledzę na ile mogę poczynania moich następców, tak naprawdę zasiada tam większość mojej orkiestry. Dlatego sentyment mam jeszcze większy" - zdradza.

Warto dodać, że podczas gali Miss Polonia 2007, która odbędzie się we wrześniu w Warszawie, oprawą muzyczną zajmie się właśnie Sztaba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje