Reklama

Reklama

Reklama

Co stało się z ukochanym psem Kamila Durczoka?

Kamil Durczok miał ukochanego psa Dymitra. Co stało się z pupilem dziennikarza? Kto zajął się czworonogiem po śmierci Durczoka?

Kamil Durczok miał ukochanego psa. Co stało się z Dymitrem?

Kamil Durczok zmarł w listopadzie 2021 roku w katowickim szpitalu. W ostatnich tygodniach swojego życia planował wielkie otwarcie stworzonej przez siebie płatnej aplikacji mobilnej "Durczokracja". Czas spędzał w towarzystwie ukochanego owczarka niemieckiego Dymitra. 

Pies był wiernym towarzyszem Kamila Durczoka. Nie odstępował go na krok w domu i podczas wyjazdów. Często gościł także na Instagramie dziennikarza.

Po śmierci Kamila Durczoka wiele osób zastanawiało się nad tym, jaki los spotkał sympatycznego i wiernego Dymitra. Internauci zgłaszali chęć zatroszczenia się o psa.

Reklama

Okazuje się, że mama dziennikarza, Halina Durczok (74 l.), wzięła Dymitra do siebie. W opiece nad nim pomaga jej młodszy brat zmarłego dziennikarza Dominik Durczok (50 l.). Oboje przyznają, że pies szybko zdobył ich serca. W rozmowie z "Faktem" opowiedzieli, jak się nim zajmują.

Pani Halina Durczok nie może już wyprowadzać sama psa. Pomagają jej w tym syn i jego rodzina oraz przyjaciel Kamila Durczoka, Jacek Bankiel.

Przyjaciel Kamila zna Dymitra od czasu, gdy dziennikarz wziął czworonoga z hodowli. Pamięta, że psiak uwielbia długie spacery i zabawę. Jego zdaniem u mamy dziennikarza Dymitr prowadzi królewskie życie.

Zobacz też:

Brat Kamila Durczoka ujawnia okoliczności jego śmierci. "Zastałem go w kałuży krwi"

Doda z milionerem. Co robili razem w restauracji?

Jennifer Lopez potwierdziła! Zaręczyła się z Benem Affleckiem

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok | Dominik Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy