Reklama
Reklama
Tylko u nas

Cleo nie kupuje drogich torebek. Na to przeznacza zarobione pieniądze [POMPONIK EXCLUSIVE]

Cleo jest jedną z gwiazd, która wystąpiła podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. W rozmowie z reporterem Pomponika gwiazda zdradziła, jak to jest z zarobkami za tego typu imprezy i dlaczego nie nosi drogich torebek.

Cleo o zarobkach za występy

Cleo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych piosenkarek w naszym kraju. Największą popularność przyniosła jej współpraca z Donatanem. Ich największy hit "My Słowianie" (posłuchaj!) sprawił, że o wokalistce zrobiło się głośno w całej Polsce. Gwiazda wystąpiła podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Jak pisaliśmy kilka dni temu, za swój występ otrzymała nieco poniżej 100 tys. zł.  Cleo zżyma się na tego typu informacje. Twierdzi, że każdy występ to nie tylko godziny przygotowań, ale też sporo zainwestowanych pieniędzy.

Reklama

"Staramy się, my artyści, żeby to wszystko wyglądało. Inwestujemy pieniądze, chociażby w stroje i gadżety, które pojawiają się na scenie" - mówi o kulisach występów Cleo w rozmowie z reporterem Pomponika. 

Cleo podkreśla, że pieniądze, które artyści dostają za występ, nie trafiają w całości do ich kieszeni. Lwia ich część to koszty, które muszą ponieść, opłacić osoby występujące z nimi na scenie.

"Istnieje takie przeświadczenie: zarobiła tyle i tyle i wsadziła wszystko do kieszeni, a przecież są koszty. Doceńcie naszą pracę" - mówi do widzów Cleo.

Cleo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu wchodziła na scenę kilka razy. Wystąpiła z Dodą i Marylą, później solo oraz z grupą Enej. Za każdym razem w towarzystwie grupy tanecznej. Zarówno Cleo, jak i jej zespół miał na każde z wyjść inne stroje.

Cleo nie wydaje pieniędzy na torebki

Artystka sama nie nosi drogich torebek. Zwykle można Cleo zobaczyć z materiałową siatką na ramieniu, w której nosi potrzebne rzeczy.

"Jestem tak wychowana, że u mnie w domu się nie przelewało, jeśli chodzi o pieniądze. Pamiętam za czasów studenckich, ja się nie przyznawałam rodzicom, ale potrafiłam mieć dwa złote w portfelu przez tydzień i jakoś sobie radziłam. Mam przez to ogromny szacunek do pieniądza (...) i nie wydaję bóg wie na co" - mówi Cleo w rozmowie z Pomponikiem.

Gwiazda podtrzymuje, że zamiast wydawać pieniądze na torebki czy buty woli inwestować pieniądze w... nieruchomości. 

Sylwester Polsatu: Kto wystąpił?

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów zobaczyliśmy też Enej, LemON, Fell z Piotrem Kupichą, Dawida Kwiatkowskiego, Michaela Patricka Kelly'ego z Kelly Family i Lady Pank. Wypakowaną gwiazdami imprezę sylwestrową Polsatu można było oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.Zobacz również:

Doda i Maryla zgarną majątek za sylwestra. A Cleo i Beata Kozidrak? Znamy stawki!

Cleo nie gryzła się w język. Ma jasne zdanie na temat medycyny estetycznej [POMPONIK EXCLUSIVE]

Cleo pokazała fragment stroju na sylwestra i fani oszaleli. "Petarda", "Sztos", "Nie mogę się doczekać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy