Reklama
Reklama

Ciężarne mamy spotkały się na mieście. Gessler i Hyży plotkują przed porodem

Lara Gessler (32 l.) i Maja Hyży (32 l.) już niedługo po raz kolejny zostaną mamami. Poród zbliża się wielkimi krokami, dlatego gwiazdy spotkały się na mieście, aby poplotkować i wymienić się doświadczeniami, a może cennymi radami? Wyglądały na bardzo zadowolone ze wspólnej rozmowy.

Lara Gessler i Maja Hyży są w ciąży

Trzeba przyznać, że po pandemii nastąpiło prawdziwe "baby boom" w świecie show-biznesu. Już niedługo Lara Gessler i Maja Hyży kolejny raz zostaną mamami!

Maja po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym spodziewa się właśnie czwartego dziecka. Wraz z ukochanym Konradem Kozakiem wychowują już wspólnie 2-letnią Antosię oraz bliźniaków z poprzedniego małżeństwa piosenkarki, Wiktora i Alexandra.

Reklama

Z tej okazji wokalistka zorganizowała bajeczne przyjęcie w Łazienkach Królewskich, na które zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy. "Baby shower" odbyło się w klimacie boho, a obok luksusowej restauracji Belvedere, zostały rozłożone koce z pysznym poczęstunkiem, plecione makramy i świeże kwiaty. 

Z kolei Lara razem z Piotrem Szelągiem przywitają na świecie drugą pociechę. Do tej pory to Nena była ich całym światem, ale wkrótce dołączy do niej młodszy braciszek.

Ciężarne gwiazdy spotkały się na mieście

Paparazzi przyłapali ciężarne gwiazdy podczas spontanicznego spotkania na mieście. Przyszłe mamy być może wymieniały się cennymi radami i doświadczeniem tuż przed porodem.

Obydwie panie postawiły na wygodne, letnie sukienki, natomiast Lara przełamała strój elegancką, czarną marynarką i czarnymi lakierkami

Wyglądały na bardzo zadowolone ze wspólnej rozmowy.

Zobacz też:

Lara Gessler szczerze o współżyciu w błogosławionym stanie: "Trzeba o bliskość dbać"

Grzegorz Hyży zdobył się na szczere wyznanie. Te słowa wzruszą każdego rodzica

Guns N’ Roses zagrali na stadionie w Warszawie. Jeden szczegół popsuł całe show

Kaczyński: Nie jestem już w rządzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy