Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Olga Kalicka szczerze o naturalnych futrach! Kinga Rusin będzie wściekła!

Olga Kalicka (25 l.) niedługo zostanie mamą i wykorzystuje jeszcze chwile bez dzidziusia na odwiedzanie branżowych imprez i na pracę na planie seriali, w których gra. Ostatnio pojawiła się na pokazie mody Doroty Goldpoint, która słynie z korzystania w swoich projektach z naturalnych futer…

Do tej pory aktorka znana głownie z ról w serialach "Rodzinka.pl", czy "M jak miłość", nie była zbyt kontrowersyjną postacią polskiego show-biznesu. Trudno szukać sensacyjnych wiadomości na temat celebrytki.

Reklama

Jednak po jej ostatniej wypowiedzi, sytuacja może ulec zmianie. Ostatnio ogłosiła, że wraz z ukochanym, z którym planuje ślub, spodziewa się pierwszego dziecka. Przyszła mama już nie może się doczekać aż jej pociecha pojawi się na świecie, jednak do tego momentu zostało jeszcze trochę czasu. 

Ciężarna gwiazda umila sobie czas relaksem, ćwiczeniami i bywaniem na imprezach. Niedawno zjawiła się na pokazie mody i zapytana o to, co myśli na temat noszenia naturalnych futer, udzieliła bardzo zaskakującej odpowiedzi:

"To jest indywidualna sprawa. Ja kojarzę z dzieciństwa naturalne futra, bo moja mama w nich chodziła. Czasy się jednak zmieniły, świadomość jest większa, ale ja tego nigdy nie będę oceniać. Niewątpliwie są piękne, ale to już jest każdego samodzielny wybór". 

Kalicka też udzieliła niezbyt jasnej odpowiedzi, czy w swojej szafie ma naturalne futra. Jak widać młoda aktorka nie ma tak restrykcyjnego zdania na temat zabijania zwierząt na futra, jak chociażby Kinga Rusin (47 l.). 

Dziennikarka była niedawno w stanie zaryzykować własną karierę, tylko po to, by jasno zamanifestować swoje stanowisko w sprawie testowania kosmetyków na zwierzętach. Po wielkiej, publicznej kłótni z Małgorzatą Rozenek-Majdan plotkowano, że obie panie dostały reprymendę od władz stacji TVN za ostre słowa, które padły w ich wymianie zdań na ten temat.

Ciekawe, czy teraz Kinga zabierze głos w sprawie tak lekkiego podejścia Olgi do pozyskiwania naturalnych futer...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje