Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Kasia Tusk jest już gotowa na święta! Pokazała urocze zdjęcia!

Kasia Tusk (31 l.) niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Jednak zanim to się stanie, przed nią jeszcze wyjątkowe święta w gronie najbliższych. Celebrytka już nie może się doczekać Bożego Narodzenia i jest już całkowicie na nie gotowa!

Córka Donalda Tuska (61 l.) jest już przygotowana na święta, które zbliżają się wielkimi krokami. Przyszła mama już poczuła magiczny klimat i jej sopockie mieszkanie jest już pięknie przystrojone.

Reklama

W tym roku celebrytka postawiła na skandynawski styl, jasne kolory z czerwonymi elementami. Oczywiście w mieszkaniu znalazła się już piękna choinka, a pod nią już leżą prezenty.

Na jednym zdjęciu widać także męża Kasi, który za plecami chowa świąteczną paczkę, a roześmiana blogerka zagląda, zagląda ukochanemu za ramię.

Trzeba przyznać, że Kasia w ciąży wygląda kwitnąco i widać, że bardzo cieszy się na tegoroczne święta. Na każdym zdjęciu, na którym pozuje, ubrana jest w świąteczne sweterki, które maskują jej ciążowe kształty.

Przyszłe święta rodzina Tusków będzie celebrować już w powiększonym gronie, na co bardzo cieszy się nie tylko Kasia i jej mąż, ale także przyszła babcia i dziadek. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje