Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Cichopek zamęcza się na siłowni!

Kasia jest w drugim miesiącu ciąży i panicznie boi się, że przytyje. Chce dobrze wyglądać na planie nowego serialu "Tancerze" i forsuje organizm niebezpiecznymi dla zdrowia jej i dziecka treningami na siłowni.

Zdjęcia do serialu "Tancerze" rozpoczną się już za dwa tygodnie. Rola w nowej produkcji TVP była wielkim marzeniem Cichopek (26 l.) więc jest zrozumiałe, że chce się do niej jak najlepiej przygotować. Jednak jej zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne...

Reklama

"Kilka dni temu gwiazda widziana była w jednej z warszawskich siłowni. Zawzięcie maszerowała po bieżni, od czasu do czasu wycierając pot spływający z czoła" - donosi magazyn "Imperium TV".

Znajomi Kasi są poważnie zaniepokojeni: "Powinna na siebie uważać. Owszem, pływanie czy łagodne ćwiczenia rozciągające mogą być wskazane dla kobiet w ciąży, ale przecież nie bieganie" - mówi jej koleżanka z "M jak miłość".

Sama Cichopek tłumaczy niebezpieczne treningi... miłością do sportu:

"Nie jestem typem kanapowca i uwielbiam się ruszać. Nie tyle dla figury, co dla dobrego samopoczucia" - mówi.

Osoba z promocji TVP zapewnia z kolei, że ćwiczenia nie są konieczne, by Cichopek mogła wystąpić w "Tancerzach". Postać odgrywana przez nią będzie uczyć śpiewu, a nie tańca. Czyżby Kasia narażała więc siebie i dziecko wyłącznie z powodu lęku przed przytyciem?

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje