Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski bawią się zgadywankę na TikToku. Co za zgodność!

Nie jest już tajemnicą, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą nie tylko prowadzących „Pytanie na śniadanie”, ale również w życiu prywatnym. Wokół ich związku wytworzyła się wrzawa medialna, której końca wciąż nie widać. Nie tak dawno na TikToku „PnŚ” pojawił się filmik właśnie z nimi w roli głównej. Wówczas byli już parą, choć mało kto o tym wiedział. Jak się zachowywali?

Cichopek i Kurzajewski przestali się ukrywać

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie zdecydowanie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Nawet rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, którzy tworzyli dotąd szczęśliwą parę, nie przyćmiło obwieszczenia o związku "Kurzajków", który jest obecnie odmieniany przez wszystkie przypadki.

Para obwieściła swoją miłość dokładnie w dniu 40. urodzin Kasi Cichopek, niemniej jednak nie wiadomo, czy zdecydowaliby się na to właśnie wtedy, gdyby nie wcześniejszy komentarz byłej żony Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz, która to wyjawiła wszystkim, że jej ex przebywa w Izraelu właśnie z Cichopek. Tym samym niejako "wyoutowała" ich związek, który jej zdaniem trwa od... 2019 roku!

Reklama

Sami zainteresowani nie wyjawili, jak długo są razem, jednak można przypuszczać, że co najmniej od czasu, gdy Kasia ogłosiła oficjalnie, że rozstaje się z Marcinem Hakielem, czyli od marca. Czy wcześniej? To wiedzą tylko oni sami.

Tymczasem media obserwują niemal każdy ruch Cichopek i Kurzajewskiego. Pod lupę zostały wzięte także komentarze zamieszczane przez nich w sieci kilka miesięcy temu. I tak np. można dostrzec, że w ubiegłym roku Maciej Kurzajewski składał Marcinowi Hakielowi życzenia urodzinowe. Wedle narracji jego byłej żony, już wtedy romansował z Kasią Cichopek, zatem z dzisiejszej perspektywy wygląda to dość dwulicowo.

Cichopek i Kurzajewski bawią się w zgadywankę na TikToku

Pod koniec września z kolei na TikToku "Pytania na śniadanie" pojawił się filmik z obojgiem, na którym bawią się w zgadywankę. Wówczas, gdy był nagrywany - poza ich bliskimi - nikt nie wiedział, że są parą.

Cichopek i Kurzajewski wręcz tryskali humorem, zgadując hasła na literę "K", niektóre udało im się zgadnąć wspólnie, a w pozostałych świetnie się uzupełniali.

Uśmiechy dosłownie nie schodziły im z twarzy!

Zobacz też:

Młynarska staje w obronie Cichopek i Kurzajewskiego

Wiśniewski szczerze o romansie Cichopek i Kurzajewskiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy