Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ciasta, pisanki, święconka i... malowanie pisanek w bikini! Tak polskie gwiazdy przygotowują się do Wielkanocy

Choć tegoroczne Święta Wielkanocne, podobnie jak ubiegłoroczne, są naznaczone pandemią, wiele osób stara się podtrzymać tradycję i sprawić, by choć częściowo było jak dawniej. Która z gwiazd pochwaliła się świątecznym koszyczkiem, a która malowała pisanki na tarasie z pięknym widokiem? Sprawdźcie!

Paulina Sykut-Jeżyna ostatnio pochwaliła się, że w jej domu jest już świątecznie i wiosennie.

Zdradziła również, że Wielkanoc spędzi tylko w najbliższym gronie z mężem oraz córeczką.

"Kolejne święta , które spędzimy sami, ale sercem będziemy z najbliższymi. Dbajcie o siebie" - napisała do swoich fanów.

Dziś z kolei zabrała córeczkę na tradycyjne święcenie koszyczka. Zażartowała również, że jako dziecko zawsze podjadała smakołyki z koszyczka, a dziś ten "zwyczaj" przejęła jej córka.

Reklama

Katarzyna Dowbor również pełną parą przygotowuje się do świąt.

Prowadząca program "Nasz Nowy Dom" pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie świątecznym wypiekiem.

Dziennikarka upiekła sernik z bezą, nad którym, jak wyjawiła, nieźle się napracowała.

Patrząc na zdjęcie, aż ma się ochotę skosztować!

Dla Małgorzaty Sochy z kolei tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowa. Gwiazda "Przyjaciółek" wybrała się bowiem wraz z rodziną na Teneryfę. Zadbała jednak o typowo świąteczny akcent, jakim są pisanki.

Aktorka wraz ze swoimi pociechami malowała je w wyjątkowych okolicznościach przyrody, bo na tarasie z pięknym widokiem, będąc ubrana jedynie w bikini.

Sądząc po zdjęciu, świetnie się przy tym bawiła, a pisanki, które pokazała na drugim zdjęciu w albumie, wyszły zjawiskowo!

Przedświąteczna krzątanina chyba nie jest w stylu Katarzyny Glinki. Aktorka na swoim profilu dodała fotkę z joggingu, a w opisie zasugerowała, że nie zamierza stać godzinami w kuchni.

"Przyznam się, że kulinarnie te święta nie są w moim guście. Poza tym nie lubię jeść rano i nie jestem rannym ptaszkiem więc ten wspomniany żurek podawany w środku nocy jakoś mnie nie kręci" - napisała, dodając, że nie zabrała się także za przedświąteczne porządki.

Zamiast tego aktorka woli spędzić aktywnie czas ze swoją rodziną.

"Często życzymy sobie spokoju i odpoczynku więc biorę sobie do serca i odpoczywam!!!!!" - podsumowała.

Świąteczny klimat zawitał za to w domu Natalii Kukulskiej. Wokalistka pochwaliła się koszykiem oraz pisankami, nie zabrakło także kolorowych roślin zwiastujacych wiosnę.

W opisie gwiazda życzyła wszystkim wesołych świąt. "Niech trwa to co nieśmiertelne. Radość to czasem wielkie słowo. Ale dlaczego nie ma się nam zdarzyć? A niech..." - napisała.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje