Reklama
Reklama

Chwile grozy na wybiegu w "Top Model"! Musieli interweniować ratownicy medyczni

Nowa edycja "Top Model" budzi wiele emocji. Jurorzy wybrali już uczestników "bootcampu" i udało im się skompletować finałową 14. Podczas eliminacji nie zabrakło zaskoczeń, a nawet doszło do niebezpiecznej sytuacji...

11. edycja "Top Model" trwa już w najlepsze. W środę mogliśmy zobaczyć ostatnią część castingów, a zaraz po niej wybrani przez jury uczestnicy wzięli udział w "bootcamie". 

Podczas tego etapu każdy model ma okazję zaprezentować się z najlepszej strony i pokazać swoje umiejętności. To ważny moment programu, ponieważ dalej przechodzi już tylko 13 osób.

Szczęśliwcy dołączyli do Aleksandry Helis, która podczas castingów otrzymała złoty bilet. Wszyscy zamieszkali w domu modeli, w którym spędzą najbliższe tygodnie. 

Reklama

Eliminacje i casting do domu modeli

Zanim jednak udało się wyłonić najlepszych, Joanna Krupa oznajmiła, że uczestnicy muszą przejść egzamin, który ukaże ich prawdziwy potencjał. Modeli podzielono na cztery grupy i każdego poddano trzem próbom: autoprezentacji na castingu, fotogeniczności i poruszania się po wybiegu. 

Do jury dołączył też gość, agent modowy Peyman Amin. On również oceniał modeli i dzielił się swoimi spostrzeżeniami z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim i Katarzyną Sokołowską. 

Już na początku dużym wyzwaniem okazało się zwyczajne przejście po wybiegu w szpilkach. Największy problem miał jeden z modeli, Krystian Embradora, któremu złamał się obcas. Mimo tego poradził sobie z zadaniem. 

Uwagę widzów zwrócił też Borys Darchan, który nie miał lekko podczas sesji z Marcinem Tyszką. Okazało się bowiem, że jego twarz na każdym zdjęciu wygląda podobnie... Mogliśmy też zobaczyć niesamowitą Weronikę Pawelec, która mimo że niedosłyszy, to świetnie się odnalazła w programie. 

Wypadki podczas castingów Top Model

Nie zabrakło również "wypadków". Adrana Hyzopska, która podzieliła się z widzami swoją historia i wyznała, że jest transpłciowa, nie poradziła sobie na wybiegu... W pewnym momencie zahaczyła butem o tiul i przewróciła się!

Ale największe emocje wzbudził Jakub Skubisz. Podczas pokazu doszło do niebezpiecznej sytuacji i potrzebna była pomoc ratownika medycznego. Model w pewnym momencie prawie zemdlał... Później wyjaśnił, że tak się stresował, że niewiele zjadł i zasłabł. 

Ostatecznie udało się skompletować skład, który zamieszka w domu modeli i powalczy o miano "Top Modela". 

***

Uczestniczka "Top Model" nieuleczalnie chora. "Ostatnio wyglądam jak monstrum"

Michał Piróg o ciąży Sokołowskiej na planie "Top Model". Kto kupował jej ogórki?

Kłopoty w małżeństwie Joanny Krupy! Modelka wyznała, jak jest naprawdę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy