Reklama
Reklama

Chris Hemsworth pilnie zawiesza karierę. Usłyszał druzgocącą diagnozę: "Chcę być teraz z rodziną, póki mogę"

Media obiegła druzgocąca wiadomość. Hollywoodzki aktor znany z roli Thora w filmach Marvela zdecydował, że zawiesi karierę. Wszystko przez diagnozę, jaką niedawno usłyszał. Chris Hemsworth (39 l.) chce najbliższy czas spędzić z bliskimi i rodziną. Co mu jest?

Chris Hemsworth rozpoznawalność zyskał za sprawą australijskiego  serialu "Zatoka serc", ale prawdziwa sława przyszła, gdy ten zaczął występować w Hollywoodzkich produkcjach. Aktor pojawił się w hitach kinowych, takich jak: "Thor", "Avengers", "Królewna Śnieżka i Łowca", a także "Men in Black".

39-latek jest również bratem innych sławnych aktorów: Luka i Liama, który już niebawem wcieli się w postać Geralta z Rivii w serialu na Netflixie.

Reklama

Znany aktor zawiesza karierę. Usłyszał druzgocącą diagnozę!

Aktor podczas pracy na planie serialu dokumentalnego "Bez granic z Chrisem Hemsworthem" poznał wstrząsającą diagnozę. 39-latek poddał się badaniom genetycznym i niestety okazało się, że gwiazdor ma podwójny gen APOE4, który odziedziczył po obojgu rodzicach. Sprawia on, że ma osiem do dziesięciu razy większe prawdopodobieństwo zachorowania w przyszłości na chorobę Alzheimera.

Artysta zdążył już udzielić wywiadu na łamach "Vanity Fair" i w rozmowie z dziennikarzem przyznał, że informacja na temat choroby, którą prawdopodobnie będzie miał, wywołała w nim refleksje dotyczące egzystencji.

Na ten moment brat Liama zdecydował, że zawiesza karierę, a wolne chwile chce spędzić z rodziną i przyjaciółmi.

"To naprawdę sprawiło, że chciałem wziąć trochę wolnego. A odkąd skończyliśmy program, kończyłem rzeczy, na które byłem już zakontraktowany. Teraz wracam do domu i zamierzam mieć sporo czasu wolnego i po prostu odpocząć. Być z dziećmi i rodziną, póki mogę" - gorzko wyznał w wywiadzie.

Fani odtwórcy Thora mają nadzieję, że w najbliższym czasie z jego zdrowiem wszystko będzie dobrze, a ten niebawem wróci do grywania w filmach!

Zobaczcie również:

Chris Hemsworth i Elsa Pataky - kłótnie są na porządku dziennym

Moc gwiazd na premierze "Thor: Miłość i grom". Rita Ora w prześwitującej kreacji! 

Chris Hemsworth żegna się z rolą Thora


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth | Alzheimer
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy