Reklama
Reklama

Chris Hemsworth otworzył się na temat Alzheimera. "Większość z nas woli unikać mówienia o śmierci"

Niedawno media obiegła druzgocąca wiadomość. Hollywoodzki aktor znany z roli Thora w filmach Marvela usłyszał straszną diagnozę. Chris Hemsworth zdecydował, że zawiesi karierę. Stara się myśleć pozytywnie!

Znany aktor zawiesza karierę. Usłyszał druzgocącą diagnozę!

Chris Hemsworth usłyszał przerażającą diagnozę podczas pracy na planie serialu dokumentalnego "Bez granic z Chrisem Hemsworthem". Gwiazdor zdecydował się bowiem na badania genetyczne, które wykazały, 39-latek ma podwójny gen APOE4, który odziedziczył po obojgu rodzicach.

Wspomniany gen sprawia, że filmowy Thor ma osiem do dziesięciu razy większe prawdopodobieństwo zachorowania w przyszłości na chorobę Alzheimera.

Artysta w wywiadzie udzielonym "Vanity Fair" przyznał, że informacja na temat choroby, którą prawdopodobnie będzie miał, wywołała w nim głębokie refleksje dotyczące egzystencji.

Reklama

Chris Hemsworth podjął ważną decyzję. Pożegna się z karierą?

Brat Liama Hemswortha zdecydował, że zawiesza karierę, a wolne chwile chce spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Taki zwrot akcji zmroził jego wiernych fanów do szpiku kości i sprawił, że pogrążyli się w oczekiwaniu na jego powrót. Swoją decyzję aktor motywował następująco:

"To naprawdę sprawiło, że chciałem wziąć trochę wolnego. A odkąd skończyliśmy program, kończyłem rzeczy, na które byłem już zakontraktowany. Teraz wracam do domu i zamierzam mieć sporo czasu wolnego i po prostu odpocząć. Być z dziećmi i rodziną, póki mogę" - wyznał w wywiadzie.

Hemsworth zagra w produkcjach Marvela!

Wielbiciele Marvelowskiego Thora mają jednak nadzieję, że aktor nie porzuci filmowego poletka na dobre i odegra jeszcze nie raz mitycznego boga. Okazuje się, że mogą mieć rację!

Mimo straszliwej diagnozy aktor ma obecnie kilka projektów w produkcji. Mówi się o tym, że planuje powrót do swojej postaci "Thora", a co więcej, ma również zagrać w filmie biograficznym o Hulku Hoganie. Na tym jednak poprzestanie i usunie się w cień tak, jak planował. Nie znaczy to jednak, że przejdzie na szybką i zdecydowanie przedwczesną emeryturę.

Chris Hemsworth chce być dobrej myśli!

Niedawno Chris Hemsworth powiedział magazynowi Glossy, że to co mu się przydarzyło to nic więcej jak znak, że choroba neurodegeneracyjna jest bardziej prawdopodobna w jego przypadku niż u innych ludzi, co skłoniło go do rozważenia własnych priorytetów. 

"Większość z nas woli unikać mówienia o śmierci [...] Aby nagle powiedzieć, że trasa, którą wyznaczyłeś może zmienić tor. To przerażające. Ta twoja własna śmiertelność" - wyznał aktor w wywiadzie.

Zobacz też:

Chris Hemsworth i Elsa Pataky - kłótnie są na porządku dziennym

Chris Hemsworth i Elsa Pataky - kłótnie są na porządku dziennym

Moc gwiazd na premierze "Thor: Miłość i grom". Rita Ora w prześwitującej kreacji! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth
Reklama
Reklama
Reklama